Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge …w nieznane?

487

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge

Czasem wycieczka w nieznane może być niezwykle ekscytująca, czasem ekscytacja przeradza się w irytację, ryzyk-fizyk? Na polskim rynku Ford jest ważnym graczem, być może teraz będzie jeszcze ważniejszy, wprowadził SUVa o gabarytach X5. Ile osób, ile firm się zdecyduje na podróż w nieznane? Ford jest solidną marką dlatego jest w czołówce koncernów motoryzacyjnych ale u nas nie poznaliśmy go z tej strony. To dziwne bo w USA najlepiej sprzedającym się samochodem od lat jest Ford i to duży pick up więc chyba umieją robić duże auta. No tak ale tam jest inny rynek. To zaczynamy Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge
Edge wyróżnia się wśród innych SUVów

Tego samego zdania jest też Ford bo w gamie silnikowej można starym dobrym zwyczajem wybierać każdy motor pod warunkiem że będzie to dwu litrowy diesel. Trochę skromnie ale jeździliśmy nim i ma trochę powyżej 9s do setki więc nie ma dramatu choć automat jest tylko sześcio biegowy. Myślę że na początek to powinno wystarczyć ale liczymy że pojawi się turbobenzyna, na amerykańskim rynku jest v6 2.7l 315KM i to jest to. Jak znam polskie realia tutaj będzie to 2l około 250KM i zrobi setkę w 8s. Poczekamy, zobaczymy.

Luksus w wydaniu PÓŁ KROKU DO PREMIUM to trochę dziwny zabieg ale patrząc na cennik to mamy premium bez tradycji ale za to z niską ceną. Auto dla tych co nie mają kompleksów a auto kupują dla siebie nie dla sąsiada/sąsiadki… Posłuchaj naszych ekspertów co mają do powiedzenia

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge
…i daje przyjemność z jazdy!

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge 1

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge 2

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge 3

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge 4

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge 5

Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge
prowadzący: Marek Suwara i Patryk Osowiecki

Jeśli chcesz jeszcze więcej informacji o Fordzie Edge to przeczytaj nasz test Test Ford Edge Twin Turbo Sport

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia