Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM

1005

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM

Volkswagen czyli samochód dla ludu, Tiguan okazał się strzałem w dziesiątkę i choć nudny, poprawny i drogi sprzedaje się świetnie. Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM to próba odpowiedzi na pytanie DLACZEGO? Wsiedliśmy by zacząć test a tu na starcie kontrolka z informację na ile jeszcze starczy AdBlue. Matko toż to jak w ciężarówce, wtrysk roztworu mocznika do katalizatora? Tak, Volkswagen zapłacił za numery w Ameryce i teraz dmucha na zimne. AdBlue coraz częściej jest instalowane w małych silnikach bo wtedy można poprawić dynamikę i ekonomię bez starachu o czystość spalin.

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM – poprawność

Skoro wiemy że nasz Tiguan jest poprawny politycznie i nie zatruwa środowiska powyżej normy poszukajmy dziury w całym. Niestety okazuje się że ten samochód jest dobry, pierwszy raz w dziejach naszego magazynu zapanowała wśród naszej trójki pełna zgodność. Oczywiście posiada drobne mankamenty ale generalnie jest wszystko ok. Silnik TDI ma wtrysk AdBlue i nie truje, problemy z głowicami zostały dawno wyeliminowane. Skrzynia dwusprzęgłowa dawniej będąca zmorą też jest już opanowana. Jej niegdysiejsze przeloty trochę ponad gwarancję były zmorą teraz może to być dwa razy tyle.

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM
wygląda masywnie

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM – fakty

Przejdźmy zatem do faktów, każdy z naszej trójki jeździł tym autem, każdy ma jakieś spostrzeżenia przydatne dla słuchaczy. Dlatego że każdy z nas ma inne podejście do samochodu dziwne jest że… no właśnie, koniecznie posłuchajcie dlaczego ten samochód jest dobry, niepokojąco dobry.

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM 1

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM 2

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM 3

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM 4

Bezpieczny Zakup Volkswagen Tiguan TDI 150KM 5

Koniecznie zapoznaj się z testem i materiałem zdjęciowym jaki zrobiliśmy przy okazji oględzin Tiguana Test VW Tiguan DSG TDI 150 oraz nawigacja MiVue Drive 65 LM

przy okazji zrobiliśmy test nawigacji zewnętrznej z wideorejestratorem. Teraz my nagrywamy Policję a nie ona nas.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia