Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130

3
74
Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130

Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130

Kolejna odsłona naszych rozważań co kupić i czy warto, tym razem wracamy do aut francuskich czyli Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130.  Megane dla Renault jest jak Golf dla Volkswagena tym bardziej że to właśnie ten model jest numerem 2 w sprzedaży na całym europejskim rynku i to od lat.  Jako że obecnie dwie formy nadwozia są na fali czyli SUV/crossover oraz pseudosportowy sedan czyli GrandCoupe nowe Megane jest trendy. GrandCoupe na prawdę wygląda świetnie, najważniejsze że obniżona linia dachu i całego nadwozia nie odbiła się na przestronności kabiny a bagażnik jest wręcz ogromny, ze 30% większy jak w hatchbacku.

Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130

Model który wzięliśmy na warsztat był wyposażony w 130 konny diesel 1.6L i sprzężono go z sześciobiegowym manualem. Auto przy masie nieco ponad 1300kg ma świetną dynamikę a silnik nowej generacji jest elastyczny i nie posiada turbodziury. Cena nie jest wygórowana, ekonomia jest na bardzo dobrym poziomie i to nawet zimą na krótkich trasach. Ogólnie Renault w kraju jest popularny więc i części i ilość warsztatów jest powszechnie dostępna. Ceny serwisu też są rozsądne zwłaszcza te poza ASO gdzie nie zawsze jest profesjonalnie ale na pewno jest drogo. Nie znaczy to jednak że nie znajdziemy dziury w całym zwłaszcza nasz kolega Patryk Osowiecki. Do czego by tu się przyczepić… posłuchajcie.

Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130
linia nadwozia megane grandcoupe jest bardzo atrakcyjna

Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130 1

Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130 2

Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130 3

Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130 4

Bezpieczny Zakup Renault Megane GrandCoupe dCi 130 5

Bezpieczny Zakup Auta Suzuki Vitara Boosterjet
prowadzący: Marek Suwara i Patryk Osowiecki i Paweł Kubalski za aparatem.

Nie jest to jednak jedyne Megane jakie dla was prześwietliliśmy, mamy dla Was opinię w sprawie GT ale też i zwykłego hatchbacka.

Koniecznie zapoznaj się z Megane z 4 kołami skrętnymi Renault Megane GT, skrzynia dwusprzęgłowa DCT