Bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS Soft Hybrid

501

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS

Bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS testujemy miękką hybrydę

Tym razem chcemy zwrócić Waszą uwagę na hybrydę w wersji light, bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS traktuje o nowej koncepcji auta hybrydowego. Do tej pory samochody hybrydowe, ich produkcja i koncepcja zbliżały się do aut w pełni elektrycznych. Hubryda plug-in jest tego idealnym przykładem, możemy na niej zrobić kilkadziesiąt kilometrów na samym prądzie. W tym kierunku podąża Toyota natomiast Volkswagen dołożył do hybrydy silnik benzynowy ale doładowany czego do tej pory nikt nie robił. Jakby było mało do tego jeszcze jest to plug-in a mam na myśli Passata GTE, Peugeot eksperymentuje z hybrydą i dieslem.

Suzuki chciało dołączyć do hybrydowego towarzystwa i ma na to dużą szansę bo jego rozwiązanie jest bliższe portfelowi Kowalskiego. Hybryda SOFT to takie proste rozwiązanie które zamiast normalnego rozrusznika wykorzystuje trochę większy generator. Ów generator ma 5kW i jest wciśnięty pomiędzy silnik a skrzynię biegów w przeciwieństwie do wielu rozwiązań konkurentów. Ten silnik napędza auto jako uzupełnienie momentu obrotowego małego i taniego benzyniaka. Takie rozwiązanie powoduje że właśnie ta 20Nm z elektryka uzupełnia braki momentu obrotowego maleńkiego dualjeta.

Bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS

Bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS – dlaczego by nie?

Czy warto jest zwrócić uwagę na to małe auto? jeśli weźmiemy pod uwagę że w mieście zmieścimy się realnie w 5l a w trasie w 4.5 a cena hybrydy jest na poziomie niższym jak 70tys złotych to warto. Czy w tym kierunku powinien podążać przemysł motoryzacyjny bo przecież pakowanie do auta pełnej hybrydy to ciągłe wożenie ze sobą dobrych 300 kg. Jedno jest pewne, samochód hybrydowy może być tani i lekki bo waży jedynie 935kg a to rekord wśród hybryd.

cz.1 Bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS 

cz.2 Bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS 

cz.3 Bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS 

cz.4 Bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS 

Suzuki Baleno SHVS test hybrydy SOFT czyli więcej o SVHS

Aktualne cenniki Suzuki

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia