Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd

154
Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd

Polacy cenią japońskie samochody nie koniecznie za ich dizajn ale raczej za solidność konstrukcji. Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd mówi o aucie które jest pod pewnym względem Ostatnim Mohikaninem czym się wyróżnia. Ignis jest w 100% japoński, auto w całości jest produkowane w Japonii z japońskich części i rękoma japońskich robotników. Czemu to taka zaleta? Bo oni mają inny stosunek do pracy i nie mają w Polsce swoich dominujących mediów więc nie mogą przykrywać wpadek produkcyjnych wzorem niemieckich firm.

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd

Ignis nie jest niczym nowym ponieważ na naszym rynku był kiedyś dostępny, Suzuki wraca do gry i odświeża gamę modelową. Wzorem europejskich producentów poprostu robi nowe wersje modeli niegdyś odnoszących sukces i myślę że jest to dobre posunięcie. Nowy Ignis ze starym ma niewiele wspólnego poza pudełkowatym wyglądem oraz napędem 4wd czy jak kto woli 4×4. Podstawą sukcesu jest w tym przypadku niska masa samochodu. Ignis pomimo że przez nas testowany był z napędem na obie osie jego waga była grubo poniżej 1000kg.

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd – czy warto zwrócić uwagę?

Niewątpliwie jest estetycznie wykonany choć trochę w kontrowersyjnym stylu, najbardziej przypadł kobiecym gustom choć myślałem że zbyt odjechany natomiast sukces to rozmiar. No właśnie jest mały a kobiety go pokochały, hmmm, no cóż jest mały i zaparkuje w każdym miejscu więc idealny do zatłoczonych polskich miast. Auto jest gabarytów Pandy ale lepiej rozplanowane w środku więc sprawia wrażenie większego bo na tylnej kanapie daje się jechać i to nawet w dalekie trasy bo nawet hałas nie jest zbyt uciążliwy. Jak to jest na prawdę posłuchajcie.

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd 1

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd 2

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd 3

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd 4

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4wd

Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4WD made in Japan poznaj wynik testu