Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

596

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Suzuki Baleno SHVS soft hybryda

Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

bezpieczny zakup Suzuki Baleno SHVS
Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

Suzuki Baleno SHVS to samochódw 100% poprawny. Zaprojektowany i skonstruowany tak aby był w pełni funkcjonalny i praktyczny. Jego wyposażenie jeśli chodzi o system audio oraz nawigacje jest więc także poprawne. Sporych rozmiarów ekran dotykowy sprawia ze funkcje systemu obsługuje się wygodnie i bez większych problemów.Jednak jest jeden minus  – w testowanym modelu nie było nawigacji w wersji polskiej. Co powoduje lekki dyskomfort i zdziwienie a można powiedzieć nawet – zaskoczenie. Mamy jednak nadzieje że niedopatrzenie to zostanie szybko przez producenta nadrobione. Sama nawigacja skonstruowana jest tak że korzystanie z niej jest intuicyjne i wygodne i z polską wersją językową nie powinno sprawiać żadnych problemów.

Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

System audio fabrycznie instalowany w nowym Suzuki Baleno zachowuje się także poprawnie, nie znajdziemy tu szaleństwa czy audiofilskiego zacięcia ale przecież nie każdy samochód musi być salą koncertową. Wszystkie częstotliwości grają płynnie i równomiernie, nie przeszkadzając w prowadzeniu samochodu. Dodatkowo niewiarygodnie cicha praca silnika powoduje że słuchanie muzyki czy radia nie wymaga ustawiania głośności na jakimś wyśrubowanym poziomie. Wręcz przeciwnie, wrażenie jest takie że im ciszej tym lepiej i chyba o to chodzi w tym samochodzie. Suzuki Baleno to naprawdę poprawny samochód z całkiem przyzwoitym – poprawnym wykończeniem, oraz z przyzwoitym aczkolwiek także poprawnym systemem audio.

Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka         Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

Nowa wersja Suzuki Baleno którą mieliśmy przyjemność testować została jednak dość dobrze wyposażona – biorąc pod uwagę cenę tego samochodu – znajdziemy tu pełen zestaw multimedialny z fabryczną nawigacją,  światła biksenonowe, alufelgi, kamerę cofania oraz przednie czujniki ułatwiające parkowanie. Dodatkowym atutem tego auta jest duży bagażnik o pojemności 320 l.

Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

Suzuki Baleno SHVS soft hybryda od środka

Całość wykonania i wyposażenia wnętrza nowego Suzuki Baleno sprawia że jest to samochód nad którym naprawdę warto się zastanowić, to naprawdę przyzwoity miejski samochód. Samochód japoński dodajmy, co tym bardziej gwarantuje jego wykonanie i jakość

Suzuki Baleno SHVS test hybrydy SOFT – przeczytaj nasz TEST!

 

 

 

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia