Inwestycje drogowe – województwo pomorskie.

470

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Inwestycje drogowe – województwo pomorskie w przetargu.

Prowadzone są przetargi dotyczące rozbudowy drogi ekspresowej S6. Odcinki, o których mowa leżą na następującej trasie: Obwodnica Słupska – Lębork – Bobrowniki – Skórowo – Leśnice – Łęczyce – Luzino – Szemud – Gdynia Wielki Kack – Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Wszystkie przetargi prowadzone są w trybie „projektuj i buduj”. Łączna długość odcinków wynosi 147,7 kilometrów. Przeprowadzenie tej inwestycji wpłynie pozytywnie na ruch samochodowy pomiędzy Słupskiem a Trójmiastem. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszą pracę i jak długo potrwają. Na razie zbierane są oferty wykonawców chcących podjąć się tego zadania.

inwestycje drogowe - województwo pomorskie

Inwestycje drogowe – województwo pomorskie w planach

Wciąż planowana jest rozbudowa drogi S6. Chodzi o odcinek Sianów – Słupsk o długości 45,1 kilometra. Szacuje się, że po przeprowadzeniu przetargu i wyłonieniu wykonawcy, roboty skończą się maksymalnie w 2020 roku.

inwestycje drogowe - województwo pomorskie

Jeśli chodzi o inwestycje dotyczące dróg krajowych, ekspresowych i autostrad, to w województwie pomorskim nie dzieje się nic więcej. Czas pokaże, jakie będzie rozstrzygnięcie trwających i planowanych przetargów. W przyszłym tygodniu zajmiemy się województwem warmińsko-mazurskim, w którym dzieje się naprawdę sporo.

Źródło: GDDKiA

Zdjęcia: Dkroliko (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons, Zoobek (Own work) [GFDL or CC BY 3.0], via Wikimedia Commons, Mach240390 (Own work) [GFDL or CC BY 4.0], via Wikimedia Commons, Kwesto (Own work) [GFDL or CC BY-SA 4.0-3.0-2.5-2.0-1.0], via Wikimedia Commons

Zobacz także: Lista inwestycji drogowych – województwo zachodniopomorskie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia