Ford Mustang V8 420 KM od środka

1164

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Mustang V8 420 KM od środka
Ford Mustang V8 420 KM od środka

Ford Mustang V8 420 KM od środka

Ford Mustang V8 420 KM od środka – dziś testuje prawdziwego amerykańskiego potwora. Pięciolitrowy, potężny silnik. Doskonale wyposażony. Świetnie wyglądający i doskonałe się prowadzący. Czego więc chcieć więcej.

Ford Mustang V8 420 KM od środka
Ford Mustang V8 420 KM

Ford Mustang V8 420 KM od środka – wstęp

Od lat byłem zafascynowany legendą amerykańskiego Mustanga. Symbol amerykańskiej wolności, bezkresnych autostrad i tysięcy przebytych kilometrów. Wiatr we włosach, kurz amerykańskich dróg, pięknie prawda.  A jak to wygląda naprawdę. W rzeczywistości tak jest, Ford Mustang V8 420 KM to tchnienie amerykańskiej legendy.

Ford Mustang V8 420 KM od środka
Ford Mustang V8 420 KM

Ford Mustang V8 420 KM od środka – co ma w środku i jak to gra

Z zewnątrz Mustang wygląda wręcz obłędnie. Masywny, potężny, prawdziwy król drogi. W środku też jest dokładnie tak samo. Doskonałe wykończenie z najwyższej jakości materiałów, sprawia że ten samochód jest naprawdę wyjątkowy. Środek przestronny jeśli chodzi o kierowcę i pasażera gorzej z tylnymi siedzeniami. Nie za wiele tu miejsca ale umówmy się Ford Mustang V8 to nie jest samochód rodzinny. Deska rozdzielcza wygląda jak kokpit samolotu na bogato. Dużo tu guzików i przycisków ale wszystkie są w pełni funkcjonalne. Centrum i serce systemu multimedialnego stanowi duży wyświetlacz lcd którego rozmiar idealnie dopasowany jest do wymiarów deski rozdzielczej. Pełną sterowność systemem mamy też z kierownicy multimedialnej. To doskonałe rozwiązanie ponieważ sterowanie  multimediami kompletnie nie absorbuje uwagi kierowcy podczas jazdy. System audio z 12 głośnikami (w testowanej przeze mnie wersji)  posiada odpowiednią moc równą mocy silnika Forda Mustanga.

Ford Mustang V8 420 KM od środka

To mega plus ponieważ w tym aucie muzyki należy słuchać głośno, naprawdę głośno. Zapewniam to sama przyjemność – moje ukochane The Prodigy zabrzmiało tu naprawdę rewelacyjnie. Dźwięk był konkretny, mocny, bez zniekształceń. Także słuchanie muzyki z innych źródeł jak usb czy wejścia aux daje porównywalną jakość jak słuchanie jej z płyty cd.  Zestaw głośnomówiący kompletnie bez zarzutu. Szybkie połączenie telefonu z systemem przez bluetooth daje dostęp do w zasadzie całej zawartości naszego telefonu. Od książki telefonicznej po smsy.

Do tego jakość rozmów telefonicznych przez system jest naprawdę bardzo dobra. Ostatnim elementem tej multimedialnej układanki jest nawigacja. Bardzo intuicyjna, łatwa w obsłudze z aktualnymi mapami. Działa bardzo szybko i bezbłędnie odnajduje się w momencie kiedy robimy jej psikusa i zmieniamy trasę na inna niż zaplanowana. Dzięki multimedialnej kierownicy mamy też dostęp do wielu informacji dotyczących eksploatacji samochodu. Możemy sprawdzić spalanie, ciśnienie w oponach, przebyty dystans, zasięg w km na dostępnym tankowaniu itd. Daje nam to pełną kontrolę nad tym co dzieje się z naszym autem.

Ford Mustang V8 420 KM od środka
Ford Mustang V8 420 KM

Ford Mustang V8 420 KM od środka – podsumowanie

Dla kogo jest Ford Mustang V8 420 KM? Odpowiedz na to pytanie jest proste. To auto dla wszystkich którzy uwielbiają wolność, swobodę, ryk potężnego silnika, moc i prędkość. Jednak musimy się liczyć z tym że ta wolność będzie nas sporo kosztowała. Ale czego nie robi się dla spełnienia marzeń.

Ford Mustang V8 420 KM od środka
Ford Mustang V8 420 KM

 

 

Ford Mustang V8 420 KM – Babskim Okiem

Ford Mustang Fastback GT

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia