Polska na weekend Krynica Morska

503

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Polska na weekend Krynica Morska
Polska na weekend Krynica Morska

Polska na weekend Krynica Morska

Polska na weekend Krynica Morska
Polska na weekend Krynica Morska

Krynica Morska – chyba każdy zna to miejsce. Postawiliśmy na zaprezentowanie jej, ponieważ jest to miejsce piękne, skrywające obok swojej skromności i prostoty pewną unikatowość. Jest bardzo urokliwe – z jednej strony można podziwiać widoki Morza Bałtyckiego, z drugiej Zalewu Wiślanego oraz gęstych, zielonych lasów przeplatających się między nimi. Do dyspozycji są szerokie piaszczyste plaże, dochodzące do szerokości kilkudziesięciu metrów. Jest to zatem idealne miejsce dla tych, którzy pragną z dala od zgiełku i gwaru zregenerować swoje siły. Ale nie tylko. Każdy znajdzie tu przestrzeń do swojego preferowanego rodzaju wypoczynku: w samotności, z gronem znajomych, w formie zabaw i imprez, czy po prostu podziwiania piękna natury. Jest to doskonała baza wypadowa na urlop w sezonie, jak i poza nim. Smakosze również znajdą coś dla siebie, ponieważ okolice Krynicy Morskiej słyną z przepysznej ryby, tam mieszkańcy wiedzą, co robią i o brzuch każdego gościa zadbają.  Przechodząc do okolicy należy powiedzieć o Piaskach w Krynicy Morskiej, które są nieoszlifowanym diamentem na mapie wypoczynkowej Polski – trzeba to zobaczyć samemu.  Polska na weekend Krynica Morska – No to zaczynamy ! 

Polska na weekend Krynica Morska
Polska na weekend Krynica Morska

Polska na weekend Krynica Morska – kurort dla każdego

Krynica Morska leży na Mierzei Wiślanej, niedaleko granicy z Rosją. Jest otoczona z dwóch stron wodą – Morzem Bałtyckim oraz Zalewem Wiślanym. Wychodząc poza miejscowość możemy spacerować po pięknych lasach, wpisanych do rezerwatu, podziwiać piękno natury i szerokość piaszczystych plaż. Jest to doskonałe miejsce, aby odpocząć od zatłoczonych, polskich plaż, jednocześnie ceniących możliwości turystyczne kurortu. W Piaskach swoje miejsce znajdą zarówno „leniuchy” jak i osoby ceniące aktywność fizyczną. Jest to miejsce, można stwierdzić – uniwersalne. Można tutaj – to co lubimy najbardziej w sezonie letnim- plażować, łowić ryby, jeździć na rowerze, podziwiać krajobraz,  a udając się do centrum Krynicy Morskiej odwiedzić latarnię, wypłynąć w rejs, przejechać się kolejką, zaszaleć z rodziną lub przyjaciółmi w lunaparku i wiele, wiele innych atrakcji. 

Planując wyjechać na nasz wymarzony urlop, myślimy o tym, aby pozostały nam po nim same dobre wspomnienia. Niestety, czasami zdarza się nam rozczarować wyborem hotelu, jedzeniem czy faktem, że udaliśmy się na wakacje podczas kapryśnej pogody i okazuje się, że nie mamy co robić. Dlatego, aby nie zamartwiać się tym przygotowaliśmy specjalnie sprawdzone miejsca w okolicy Krynicy Morskiej – gdzie smacznie zjeść, wygodnie się przespać, co zwiedzić i gdzie świętować? – Tylko u nas, zapraszamy niebawem !

 

Zapraszamy do lektury: Choroba lokomocyjna kierowcy a bezpieczeństwo

 

 

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia