Szczegóły wypadku Ministra Macierewicza

216

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Szczegóły wypadku Ministra Macierewicza – wszyscy czekają na oficjalne rezultaty

Szczegóły wypadku Ministra Macierewicza 5Po zakończeniu analizy dotyczącej przebiegu wypadku i „nieumyślnego naruszenia zasad” poznańscy śledczy będą musieli podjąć konkretne decyzje procesowe. O wszystkim najpierw dowiedzą się podejrzani i oskarżeni, następnie uczestnicy wypadku, a dopiero później opinia publiczna. Prok. Rafał Fietrek, zastępca szefa prokuratury wojskowej w Poznaniu powiedział, że „śledztwo nie wymaga już pozyskiwania jakiegoś dodatkowego materiału dowodowego”. Możemy zatem spodziewać się, że sprawa zostanie umorzona lub śledczy przedstawią zarzuty kierowcom.

Szczegóły wypadku Ministra Macierewicza zła taktyka jazdy

Mówi się, że przyczyną wypadku była zła taktyka i technika jazdy. Złe warunki drogowe, śnieg i słaba widoczność mogły się dodatkowo przyczynić do tego, że kierowca BMW nie rozpoczął hamowania wcześniej i uderzył w poprzedzające go auto. Nie mówi się jednak o tym, że rządowa kolumna w zadziwiająco krótkim czasie pokonała trasę w zadziwiająco krótkim czasie, co jednoznacznie wskazuje na duże przekroczenie prędkości.

Szczegóły wypadku Ministra Macierewicza są bardzo interesujące i wzbudzają mnóstwo emocji. Jest to kolejna niewyjaśniona sprawa, która nie może dobiec do końca. Kiedy otrzymamy oficjalne informacje oraz kiedy winni zostaną ukarani? Chyba nikt tego nie wie. Oby do końca soku prokuratura oraz śledczy wyjaśnili przynajmniej kilka z wielu rządowych wypadków, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku.

Przeczytaj również:

Maciej Dreszer – kierowca wyścigowy w dublerem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia