II Międzynarodowe Targi EkoFlota – wywiad z Piotrem Wielgusem organizatorem targów

225

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

II miedzynarodowe Targi EkoFlota

II Międzynarodowe Targi EkoFlota – wywiad z Piotrem Wielgusem organizatorem targów

II-miedzynarodowe-targi-ekoflotaII Międzynarodowe Targi EkoFlota pod hasłem Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędą się w dniach 6-7 października w Warszawie. W ich trakcie będą prezentowane nowoczesne rozwiązania związane z szeroko rozumianą mobilnością i ochroną środowiska. Swoją polską premierę będzie miał Jaguar I-PACE w wersji koncepcyjnej, który do tej pory zadebiutował jedynie na salonie w Genewie i Frankfurcie. Prezentowane będą też m.in. sportowa hybryda Lexus LC 500h, Hyundai IONIQ i modele Tesli. Targi poprowadzą znani z anteny TVN Turbo Adam Kornacki i Rafał Jemielita. Pierwszy dzień targów to tzw. Dzień Biznesowy, natomiast w sobotę będzie miał miejsce Dzień Otwarty, w którym uczestniczyć mogą wszyscy zainteresowani. Wstęp jest bezpłatny.

II Międzynarodowe Targi EkoFlota – premiery samochodów elektrycznych

II międzynarodowe targi ekoflota

Jedną z głównych atrakcji targów będzie polska premiera Jaguara I-PACE w wersji koncepcyjnej. Samochód był pokazywany dotychczas tylko w Genewie i Frankfurcie. Auto w wariancie produkcyjnym pojawi się na rynku w drugiej połowie 2018 r. Pierwszy elektryczny model brytyjskiej marki został wyposażony w dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 400 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 700 Nm. Przyśpieszenie do setki trwa tylko 4 s. Na jednym ładowaniu będzie można pokonać nim ponad 500 km, a przy użyciu szybkiej ładowarki naładować baterie do 80% w zaledwie 90 min. W trakcie Targów będzie można również obejrzeć samochody marek BMW, Ford, Hyundai, Jaguar, Land Rover, Lexus, Mercedes-Benz, Nissan, SEAT, Škoda, SMART, Tesla, Toyota i Volkswagen. W gamie prezentowanych modeli znajdą się m.in. Tesla Model S i X, Hyundai IONIQ, Nissan LEAF, SMART Electric Drive, Toyoty C-HR, Prius i Prius Plug-in Hybrid, Range Rover Velar, Jaguary F-Pace i XF Sportbrake, hybrydowe Mercedesy Klasy E i GLC czy hybrydy Lexusa: NX, IS, GS i LC.

II Międzynarodowe Targi EkoFlota- więcej innowacyjności, więcej ekologii, więcej mobilności

II-miedzynarodowe-targi-ekoflota

Oprócz premier i testów samochodów na targach EkoFlota będą prezentowane nowoczesne rozwiązania tj. stacje ładowania pojazdów, rowery i skutery elektryczne. Swoje elektryczne pojazdy użytkowe pokażą polskie firmy Bartesko i Melex. Dodatkowo, miejsce na targach znajdą też koła naukowe polskich uczelni, które będą prezentować swoje unikatowe projekty związane z ekologiczną mobilnością.
Dzień Otwarty to nowość tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota. Gośćmi specjalnymi będą znane postacie związane z motoryzacją, w tym popularny YouTuber Kickster oraz Wicemistrz Polski w rajdach Samochodowych Jakub ‘Colin’ Brzeziński, który będzie woził zwiedzających samochodem elektrycznym. Ponadto, organizatorzy szykują więcej atrakcji i konkursów specjalnie dla gości Targów EkoFlota.

Posłuchaj rozmowy z Panem Piotrem Wielgusem, organizatorem Targów EkoFlota oraz redaktorem naczelnym magazynu „Menadżer Floty”

 

Zobacz jak wyglądała pierwsza edycja wydarzenia Targi Floty Ekologicznej EkoFlota za nami. 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia