Prezent dla Faceta – fana motoryzacji

461

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Prezent dla Faceta - fana motoryzacji

Prezent dla Faceta – fana motoryzacji

Idą święta i jest kłopot z prezentami, wybór na rynku jest potężny i dzięki temu nietrafiony prezent grozi nam przy prawie każdym wyborze. Panie zawsze mają kłopot z wyborem prezentu dla wybrańca swojego serca, prezent dla faceta – fana motoryzacji bywa wyzwaniem. Specjalnie na tą okoliczność nasz portal postanowił trochę pomóc w wyborze prezentu dla fana motoryzacji albo po prostu dla kierowcy. Uruchomiliśmy dla Was nasz mały sklepik w którym są jedynie dwie kategorie prezentów, dla oddanego fana motoryzacji – ceramika moto. Druga kategoria to już dla każdego kierowcy zabezpieczenie przed szwindlem na drodze, kontrola policyjna z dziwnym urządzeniem albo! …odpukać, stłuczka i spór z ubezpieczycielem.

Prezent dla Faceta – fana motoryzacji – moto kubek

Prezent dla Faceta - fana motoryzacji
moto czarka przyjarana
Prezent dla Faceta - fana motoryzacji
idealna do picia mocnej… herbaty w warsztacie

 

Prezent dla Faceta - fana motoryzacji
wersja niewarsztatowa

Prawdziwie ręcznie robiony kubek ceramiczny z uchwytem w kształcie zębatki od przekładni albo moto czarka w kształcie odwróconego tłoka silnikowego. Mamy dla Was całą serię kubków i czarek w moto kolorach a niektóre nawet poprzypalane palnikiem acetylenowym, taki dizajn!!! Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu i zobacz moto gadżety ceramiczne!!!

Prezent dla Faceta – fana motoryzacji – wideorejestrator

Mistrzowie Parkowania 3 konkurs fotograficzny z cennymi nagrodami MiVue 792
sfilmuj Policję

Kiedy policjant mierzy do ciebie z ręcznego urządzenia a przed tobą i za tobą jadą pojazdy nie wiesz czy to ty jesteś mierzony. Odmawiając zgodnie z zaleceniami anuluj mandat przyjęcia mandatu w takiej sytuacji będziemy mogli łatwo udowodnić błąd funkcjonariusza. Jeśli odpukać, będziemy mieli kolizję to z filmem z wideorejestratora łatwiej będzie udowodnić ubezpieczycielowi że nie ma racji. Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu www.sklep.bezpiecznapodroz.org

weź udział w konkursie!!! Mistrzowie Parkowania 3 CENNE NAGRODY

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia