Prezent dla Faceta – fana motoryzacji

Napisany przez: Paweł Kubalski

Opublikowany dnia: Gru 8, 2017

Prezent dla Faceta - fana motoryzacji

Prezent dla Faceta - fana motoryzacji

Idą święta i jest kłopot z prezentami, wybór na rynku jest potężny i dzięki temu nietrafiony prezent grozi nam przy prawie każdym wyborze. Panie zawsze mają kłopot z wyborem prezentu dla wybrańca swojego serca, prezent dla faceta - fana motoryzacji bywa wyzwaniem. Specjalnie na tą okoliczność nasz portal postanowił trochę pomóc w wyborze prezentu dla fana motoryzacji albo po prostu dla kierowcy. Uruchomiliśmy dla Was nasz mały sklepik w którym są jedynie dwie kategorie prezentów, dla oddanego fana motoryzacji - ceramika moto. Druga kategoria to już dla każdego kierowcy zabezpieczenie przed szwindlem na drodze, kontrola policyjna z dziwnym urządzeniem albo! ...odpukać, stłuczka i spór z ubezpieczycielem.

Prezent dla Faceta - fana motoryzacji - moto kubek

[caption id="attachment_23134" align="alignnone" width="300"]Prezent dla Faceta - fana motoryzacji moto czarka przyjarana[/caption] [caption id="attachment_23133" align="alignnone" width="300"]Prezent dla Faceta - fana motoryzacji idealna do picia mocnej... herbaty w warsztacie[/caption]   [caption id="attachment_23132" align="alignnone" width="300"]Prezent dla Faceta - fana motoryzacji wersja niewarsztatowa[/caption] Prawdziwie ręcznie robiony kubek ceramiczny z uchwytem w kształcie zębatki od przekładni albo moto czarka w kształcie odwróconego tłoka silnikowego. Mamy dla Was całą serię kubków i czarek w moto kolorach a niektóre nawet poprzypalane palnikiem acetylenowym, taki dizajn!!! Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu i zobacz moto gadżety ceramiczne!!!

Prezent dla Faceta - fana motoryzacji - wideorejestrator

[caption id="attachment_22834" align="alignnone" width="300"]Mistrzowie Parkowania 3 konkurs fotograficzny z cennymi nagrodami MiVue 792 sfilmuj Policję[/caption] Kiedy policjant mierzy do ciebie z ręcznego urządzenia a przed tobą i za tobą jadą pojazdy nie wiesz czy to ty jesteś mierzony. Odmawiając zgodnie z zaleceniami anuluj mandat przyjęcia mandatu w takiej sytuacji będziemy mogli łatwo udowodnić błąd funkcjonariusza. Jeśli odpukać, będziemy mieli kolizję to z filmem z wideorejestratora łatwiej będzie udowodnić ubezpieczycielowi że nie ma racji. Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu www.sklep.bezpiecznapodroz.org weź udział w konkursie!!! Mistrzowie Parkowania 3 CENNE NAGRODY  
Avatar Paweł Kubalski

Paweł Kubalski