Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspiera Mazda Motor Poland

204

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mazda Motor Poland

Mazda Motor Poland wspiera WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Już w niedzielę 14 stycznia odbędzie się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mazda Motor Poland również wzięła udział w zbiórce pieniędzy i oddała na aukcję flakon wody perfumowanej „SOUL OF MOTION” (Dusza Ruchu), stworzonej przy współpracy z marką Shiseido. Przedmiot aukcji nie jest dostępny w sieci sprzedaży w Polsce!

Mazda Motor Poland – Elegancja i dusza w stylistyce KODO

Jak już wszyscy wiemy Mazda swoje samochody identyfikuje jako dzieła sztuki. To dzięki projektantom Mazdy kierowca tworzy nierozerwalną więź z samochodem. Filozofią takiego projektowania jest design KODO – Dusza Ruchu zafascynowana elegancją i chęcią odzwierciedlenia piękna życia. Więź jaka tworzy się między kierowcą a samochodem można poczuć zarówno przebywając w samochodzie, jak i przyglądając mu się z zewnątrz – chęć ruszenia i czerpania przyjemności z prowadzenia.

Mazda Motor Poland

Woda Soul of Moution – jedyny egzemplarz tylko na aukcji na rzecz WOŚP 2018! 

Woda Soul of Motion oddaje siłę i pasję stylistyki projektowania Mazdy. Jego twórcy zdecydowali się na nuty drzewne wyrażające siłę, skórzane — ze względu na ich witalność i różane kojarzące się z pasją i namiętnością. Aby stworzyć charakterystyczne dla samochodu wrażenie metalu, kreatorzy zapachu dodali owocowe akordy limonki i czarnej porzeczki. Delikatne muśnięcie róży Sutter’s Gold odzwierciedla natomiast nieustanną innowacyjność Mazdy i globalny zasięg firmy. Hybrydowa róża herbaciana, stworzona z połączenia róż Wschodu i Zachodu wyróżnia się zmieniającymi się w czasie kolorem i zapachem.

Mazda Motor Poland wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka!

„Niezwykle pozytywna, spontaniczna energia Orkiestry i wymierne społecznie efekty jej grania zasługują na każde wsparcie, dlatego zdecydowaliśmy się przekazać ten wyjątkowy flakon wody perfumowanej Soul of Motion na licytację. Wierzymy, że piękny przedmiot znajdzie hojnego właściciela, bo Soul of Motion w swoim pełnym wymiarze to pozytywne emocje i szlachetna wrażliwość – podobnie jak finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ” – mówi Szymon Sołtysik, Dyrektor PR Mazda Motor Poland. „Dzięki aukcji na rzecz WOŚP 2018 wspieramy inicjatywę, która od 26 lat wyzwala w milionach Polaków pozytywne emocje i niewyczerpane pokłady dobra, więc cieszymy się, że możemy grać razem z Orkiestrą” – dodaje.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji!

Licytacja wody perfumowanej Mazda Soul of Motion trwa do 14 stycznia 2018 do godz. 12:00

http://aukcje.wosp.org.pl/woda-perfumowana-mazda-soul-of-motion-by-shiseido-i5799724

 

Przeczytaj o Playboys. Znany zespół disco polo miał wypadek samochodowy.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia