Bezpieczny Zakup Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD hybrid shvs

317

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD  hybrid shvs - Babskim Okiem

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD hybrid shvs

Suzuki Swift jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów segmentu aut małych. Nic więc dziwnego, że producent stara się „ulepszyć” swój mały ligowy samochód. Jest to auto kompaktowe, hybryda do miasta. Na Swifta głównie decydują się Panie, co nie wyklucza oczywiście Panów do zakupu. Wygląda fajnie, a jak radzi sobie w trasie i jak dużo pali? O tym dzisiejszy Bezpieczny Zakup Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD hybrid shvs.

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD hybrid shvs

Suzuki Swift jest zwinnym małym samochodem, które jest doceniane przede wszystkim przez osoby często poruszające się po mieście. Ze względu na niewielkie wymiary samochodu, nie będzie problemu z zaparkowaniem auta czy przejazdem przez wąskie uliczki. Na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od poprzedników, choć widać, że jest lżejszy i smuklejszy. Nie oczekujmy od miejskiego samochodu, że zmieścimy się całą rodziną, z bagażami i ruszymy w trasę. Jest to auto bardziej czteroosobowe niż pięcio. Wynika to z faktu, że przy trzech osobach na tylniej kanapie będzie bardzo ciasno i mało komfortowo. Za to wielką zaletą tej hybrydy i w sumie dzięki niej jest spalanie. Jest ekonomicznym autem, którego spalanie w mieście wynosi 5.4l/100km, w trasie przy 90km/h 4.1l/100km. Ma bardzo elastyczny silnik, płynnie przyspiesza i czuje się tą frajdę z jazdy. Fajny samochód za dobrą cenę. Od 2004 r. sprzedało się na świecie 5,4 miliona Swiftów, w tym 1 milion w Europie. A to o czymś musi świadczyć. A czy hybrydowy Swift zawojuje na naszych drogach? Jestem przekonana, że na pewno.

 

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD hybrid shvs 1

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD hybrid shvs 2

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD hybrid shvs 3

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD hybrid shvs 4

Przeczytaj Suzuki Swift 1.0 BOOSTERJET 2WD  hybrid shvs czyli hybryda na każdą kieszeń

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia