Bezpieczny Zakup DS7 Crossback BlueHDI 8EAT oraz Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6

379

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup DS7 Crossback BlueHDI 8EAT oraz Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6

Bezpieczny Zakup DS7 Crossback BlueHDI 8EAT oraz Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6

W dzisiejszym Bezpiecznym Zakupie DS7 Crossback BlueHDI 8EAT vs Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6 porównamy dwa francuskie samochody, wywodzące się z jednej marki. DS jak nie wszyscy wiedzą jest to odrębna linia Citroena, luksusowa linia. Z jednej strony Citroen C4, który przeszedł face lifting, z drugiej nowy, luksusowy SUV DS 7. Citroen, jak to Citroen jest designerską marką, i taki jest każdy samochód. Nie inaczej jest z odnowionym C4. A jak wygląda to w DS7?

Bezpieczny Zakup DS7 Crossback BlueHDI 8EAT oraz Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6

Zarówno o Citroenie, jak i o DS złego słowa powiedzieć nie można. Jazda zarówno jednym, jak i drugim sprawi frajdę nie jednemu kierowcy. O DS nie jest jeszcze zbyt głośno na rynku, ale coraz głośniej. Jeśli będzie więcej takich samochodów jak DS7, to producent może mocno zawojować na rynku motoryzacyjnym. Nie dość, że ładnie prezentuje się z zewnątrz, to i w środku nie będziemy zawiedzeni. Każdy szczegół jest dopracowany, nie ma twardych plastików, czy zrobionych akcesoriów „na szybko”. Każdy szczegół jest przemyślany. Wnętrze możemy wybrać wśród czterech wersji stylistycznych: Bastille, Performance Line, Rivol czy Opera. Każdą z nich cechuje inne wzornictwo, dobór materiałów i wyposażenia. Fotele są bardzo wygodne, jest przestrzeń i dużo miejsca. Osoby siedzące z tyłu nie będą narzekały na brak miejsca „w nogach”. A i całą rodziną wybierzemy się na wycieczkę za miasto. A spalanie też nie jest złe, podczas naszego testu średnio wyszło 6,7l/100km.

Citroen, jak to Citroen, znany jest nie tylko z „bajerów” w samochodzie, ale i również z komfortu podczas podróży. I nie inaczej jest w C4. Jest to samochód na pewno tańszy od DS, jest to inna klasa. Ale to że nie jest klasy premium, nie oznacza, że nie jest wart uwagi. Wręcz przeciwnie. C4 po liftingu, a właściwie po face liftingu jest jeszcze ładniejszy i jeszcze bardziej do mnie przemawia. Jest to samochód zarówno do miasta, jak i w dalsze podróże. Dwa samochody, dwie różne klasy, jedna marka – posłuchajcie dzisiejszego bezpiecznego zakupu:

Bezpieczny Zakup DS7 Crossback BlueHDI 8EAT oraz Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6 1

Bezpieczny Zakup DS7 Crossback BlueHDI 8EAT oraz Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6 2

Bezpieczny Zakup DS7 Crossback BlueHDI 8EAT oraz Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6 3

Bezpieczny Zakup DS7 Crossback BlueHDI 8EAT oraz Citroen C4 Cactus AirCross PureTech 110 S&S EAT6 4

Przeczytaj DS7 Crossback BlueHDI 8EAT – SUV czy dzieło sztuki?

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia