Dziś kolejna akcja policyjna. Kaskadowy pomiar prędkości w całej Polsce

346

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kaskadowy pomiar prędkości

Dziś Kaskadowy pomiar prędkości w całej Polsce

Kolejna akcja policyjna „Kaskadowy pomiar prędkości” ma związek ze stale rosnącą liczbą wypadków, w których główną przyczyną jest nadmierna prędkość. Dzisiaj policjanci będą wyłapywać piratów drogowych w miejscach, w których najczęściej dochodzi do wypadków. Jak ostrzegają policjanci – nie będzie żadnej litości dla kierowców z lekką nogą do gazu.

Kaskadowy pomiar prędkości – nie będzie litości

Przekroczenie prędkości jest jednym ze sposobów najszybszej utraty prawa jazdy. Wystarczy przekroczyć dozwoloną prędkość o 50 km/h, wpaść na policyjny patrol i możemy pożegnać się z naszym dokumentem. Nie będzie litości dla maniaków szybkiej jazdy. Utrata prawo jazdy oraz wysoki mandat powinny nauczyć piratów jak należy jeździć, by jeździć bezpiecznie. Oprócz tradycyjnych „suszarek” przy radiowozach policyjnych, na ulicę wyjadą również nieoznakowane samochody policyjne.

Kaskadowy pomiar prędkości

Kaskadowy pomiar prędkości – przestrzegajmy dozwolonych limitów prędkości

Jeździjmy przepisowo i nie dajmy się złapać. Policja apeluje do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, obserwowali drogę i jej otoczenie, a także zwalniali przed przejściami dla pieszych. W tym roku na polskich drogach zginęło już 102 osoby, 1300 zostało rannych, a 7 tys. kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Tym razem, jak zapowiadają policjanci, nie będzie żadnych ulg i upomnień, a wysokie mandaty i punkty karne.

Podpisz PETYCJA- NIE dla Automatycznych Ograniczników Prędkości w naszych samochodach

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia