Kolizja Beaty Szydło w Krakowie. RMF dotarł do nagrania

0
568
Kolizja Beaty Szydło w Krakowie

Kolizja Beaty Szydło w Krakowie. RMF dotarł do nagrania

Kolizja Beaty Szydło to w ostatnich dniach najgłośniejszy temat w mediach. W ostatnią niedzielną noc była premier spowodowała stłuczkę. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na lewy pas doprowadziła do stłuczki z nadjeżdżającym pojazdem. RMF FM dotarło do nagrania momentu wypadku.

Dziennikarze RMF FM dotarli do nagrania, na którym widać dokładnie moment stłuczki samochodu Beaty Szydło wraz z nadjeżdżającym pojazdem. Według ustaleń miała ona wyjeżdżać z podporządkowanej drogi bezpośrednio na lewy pas. W tym momencie nadjeżdżał samochód, który nie zdążył wyhamować i wjechał w tył auta byłej premier. Na szczęście, nikomu nic się nie stało i wypadek ten został potraktowany jako kolizja. Jednak jak poinformowali dziennikarze RMF, zadzwonił do nich kierowca poturbowanego auta, który stwierdził, że nadaje się ono do kasacji.

Niewątpliwie za sprawcę wypadku należy uznać Beatę Szydło, która została ukarana mandatem o wysokości 450 złotych oraz 6 punktami karnymi. Posłanka przyjęła mandat. Poniżej możecie zobaczyć moment nagrania

 

Przeczytaj także Obowiązek korzystania ze świateł mijania zostanie zniesiony?