Kolizja Beaty Szydło w Krakowie. RMF dotarł do nagrania

729

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kolizja Beaty Szydło w Krakowie

Kolizja Beaty Szydło w Krakowie. RMF dotarł do nagrania

Kolizja Beaty Szydło to w ostatnich dniach najgłośniejszy temat w mediach. W ostatnią niedzielną noc była premier spowodowała stłuczkę. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na lewy pas doprowadziła do stłuczki z nadjeżdżającym pojazdem. RMF FM dotarło do nagrania momentu wypadku.

Dziennikarze RMF FM dotarli do nagrania, na którym widać dokładnie moment stłuczki samochodu Beaty Szydło wraz z nadjeżdżającym pojazdem. Według ustaleń miała ona wyjeżdżać z podporządkowanej drogi bezpośrednio na lewy pas. W tym momencie nadjeżdżał samochód, który nie zdążył wyhamować i wjechał w tył auta byłej premier. Na szczęście, nikomu nic się nie stało i wypadek ten został potraktowany jako kolizja. Jednak jak poinformowali dziennikarze RMF, zadzwonił do nich kierowca poturbowanego auta, który stwierdził, że nadaje się ono do kasacji.

Niewątpliwie za sprawcę wypadku należy uznać Beatę Szydło, która została ukarana mandatem o wysokości 450 złotych oraz 6 punktami karnymi. Posłanka przyjęła mandat. Poniżej możecie zobaczyć moment nagrania

 

Przeczytaj także Obowiązek korzystania ze świateł mijania zostanie zniesiony?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia