Wywiad z Małgorzatą Szumowską liderką projektu „Niewidzialna Wystawa”

335

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

„Niewidzialna Wystawa” mieszcząca się w Warszawie w jednym z najwyższych budynków Atlas Tower należy w ostatnich latach do jednych z ciekawszych atrakcji stolicy. Z Małgorzatą Szumowską dyrektor generalny wystawy i zarazem liderką projektu Dominik Kubalski spotkał się w ramach swojej autorskiej audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. W trakcie wywiadu poruszono nie tylko temat trudności z jakimi muszą na co dzień mierzyć się w miejskiej przestrzeni osoby niewidzące lub niedowidzące, ale także problemów z ich zatrudnieniem. Te ostatnie zazwyczaj wynikają nie tyle z braku miejsc pracy na rynku ile z obaw pracodawców czy osoby z tym rodzajem niepełnosprawności podołają zawodowym obowiązkom. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Zobacz także: https://niewidzialna.pl/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia