Barbara Kurdej-Szatan usłyszała zarzuty

405

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie ilustracyjne do artykułu "Barbara Kurdej-Szatan usłyszała zarzuty"
W czwartek 12 maja aktorka Barbara Kurdej-Szatan usłyszała w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zarzut zniesławienia funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Barbara Kurdej-Szatan usłyszała zarzuty zniesławienia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Aktorka usłyszała je w czwartek, 12 maja, w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Nie przyznała się do winy. Złożyła obszerne wyjaśnienia. Przypominamy, że Barbara Kurdej-Szatan w listopadzie 2021 roku na swoim koncie na Instagramie nazwała strażników granicznych m.in. mordercami. Aktorka twierdzi, że chciała wesprzeć ludzi, którzy tkwią w centrum kryzysu humanitarnego. Ostatecznie przeprosiła, za krytyczne odniesienie się wyłącznie do tego, co zobaczyła wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Szanuje ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo – napisała w mediach społecznościowych. Za zarzucany czyn aktorce może grozić grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia