Życzenia na Dzień Dziecka !

0
102

Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest na całym świecie, nie tylko przez najmłodszych, ale także przez tych troszkę starszych.
W Polsce przypada na 1 czerwca, jednak nie we wszystkich krajach świętuje się tego samego dnia. Polskie dzieci obchodzą Dzień Dziecka już od ponad 70 lat ( od 1950 roku ).
W związku z dzisiejszym świętem życzenia płyną nie tylko od polityków, ale też od pierwszych dam. Politycy, którzy już zamieścili swoje życzenia dla najmłodszych to m. in. Beata Krzemińska z Platformy Obywatelskiej, posłanka lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, poseł Tomasz Trela i Rafał Trzaskowski. O święcie Dnia Dziecka wspomniała także Kancelaria Premiera.
Życzenia milusińskim złożyły też byłe pierwsze damy Polski : Anna Komorowska i Jolanta Kwaśniewska. Agata Kornhauser-Duda (obecna pierwsza dama) zwróciła się do dzieci, zapewniając je, że ich sprawy i problemy są dla dorosłych bardzo ważne i cały czas o nich myślimy. Pozdrowiła również ukraińskie dzieci przebywające w Polsce.
Do życzeń dołączyła się też pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska. W pięknych słowach dodawała otuchy wszystkim dzieciom na całym świecie.
Radio Bezpieczna Podróż pragnie także przekazać dzieciom tym najmłodszym i tym troszkę starszym najserdeczniejsze życzenia. Radości, uśmiechu, beztroski, sukcesów, tylko prawdziwych przyjaciół i samych odlotowych dni !!!

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!