Życzenia na Dzień Dziecka !

435

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest na całym świecie, nie tylko przez najmłodszych, ale także przez tych troszkę starszych.
W Polsce przypada na 1 czerwca, jednak nie we wszystkich krajach świętuje się tego samego dnia. Polskie dzieci obchodzą Dzień Dziecka już od ponad 70 lat ( od 1950 roku ).
W związku z dzisiejszym świętem życzenia płyną nie tylko od polityków, ale też od pierwszych dam. Politycy, którzy już zamieścili swoje życzenia dla najmłodszych to m. in. Beata Krzemińska z Platformy Obywatelskiej, posłanka lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, poseł Tomasz Trela i Rafał Trzaskowski. O święcie Dnia Dziecka wspomniała także Kancelaria Premiera.
Życzenia milusińskim złożyły też byłe pierwsze damy Polski : Anna Komorowska i Jolanta Kwaśniewska. Agata Kornhauser-Duda (obecna pierwsza dama) zwróciła się do dzieci, zapewniając je, że ich sprawy i problemy są dla dorosłych bardzo ważne i cały czas o nich myślimy. Pozdrowiła również ukraińskie dzieci przebywające w Polsce.
Do życzeń dołączyła się też pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska. W pięknych słowach dodawała otuchy wszystkim dzieciom na całym świecie.
Radio Bezpieczna Podróż pragnie także przekazać dzieciom tym najmłodszym i tym troszkę starszym najserdeczniejsze życzenia. Radości, uśmiechu, beztroski, sukcesów, tylko prawdziwych przyjaciół i samych odlotowych dni !!!

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia