Choroba alkoholowa

291

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Choroba alkoholowa
Choroba alkoholowa

W drugim odcinku programu „Bezpieczni na drodze, bo bez alkoholu” rozmawialiśmy o wypadkach samochodowych z perspektywy straży pożarnej. Na pytania Dominika Morawskiego odpowiadał młodszy brygadier Łukasz Szulborski, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie.

Ponadto w audycji mogą Państwo wysłuchać obszernej rozmowy naszej redakcyjnej koleżanki Anny Dydymskiej ze Zbigniewem Urbaniakiem, psychoterapeutą ośrodka dla uzależnionych na temat specyfiki choroby alkoholowej.

Choroba alkoholowa, cz. 1

Wywiad Anny Dydymskiej cz. 1

Wywiad Anny Dydymskiej cz. 2

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie logotyp_wersja_polska_format_jpg-3-1024x273.jpg
Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia