Arena Legionowo

305

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Arena Legionowo
Arena Legionowo

W kolejnej audycji “Legionowo – Miasto przyjazne Mieszkańcom” gościliśmy Michała Kobrzyńskiego, Kierownika obiektu Arena Legionowo. Nasz gość w rozmowie z Dominikiem Morawskim opowiedział jakie atrakcje sportowe szykuje miasto Legionowo dla mieszkańców.

Co się aktualnie dzieje w Arenie Legionowo? LTS Legionovia Legionowo, KS LEGION Legionowo oraz KPR Legionowo, czyli kluby, które mają siedzibę na terenie Areny Legionowo szykują się do nowego sezonu. Na fanpage’u Areny można śledzić informacje na temat terminów rozgrywanych meczów. Jednak Arena nie tylko użycza swojego obiektu ww. klubom, ale jako komórka Urzędu Miasta odpowiada za organizowane życia sportowego dla wszystkich mieszkańcom Legionowa. Na terenie Legionowa istnieje kilkadziesiąt różnych klubów oraz stowarzyszeń sportowych, dzięki czemu miasto ma bogatą ofertę sportową.

Rodzice mają w czym wybierać, jeśli chcą posłać swoje pociechy na zajęcia sportowe. Są organizowane treningi np. piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz piłki ręcznej. Oprócz tego są również zajęcia sztuk walki.

Jednak Arena Legionowo nie skupia się tylko i wyłącznie na dzieciach i młodzieży. Arena Legionowo myśli również o legionowskich seniorach, których z roku na rok przybywa. Dlatego miasto musi tworzyć ofertę sportową również pod kątem osób starszych. Seniorzy mogą wybierać pomiędzy zajęciami zdrowego kręgosłupa, aqua aerobiku, jogi czy treningów nordic walking. Z myślą o mieszkańcach Legionowa, w tym także o seniorach utworzono Park Zdrowia – Legionowo wraz z siłownią plenerową. Oczywiście osoby starsze również same mogą proponować organizację jakiś zajęć niekoniecznie wymagających sporej aktywności sportowej jak partię szachów lub brydża. Po więcej informacji zapraszamy do wysłuchania podcastu.

Cz. 1, Legionowo MPM, Arena Legionowo

Cz. 2, Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom

Cz. 3 Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom

Cz. 4, Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom

Foto: legio24.pl

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Z pewnością więcej materiałów na ten temat znajdziesz tutaj.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia