LIFE THE NIGHT – EASTER MEET 8.04.2023 Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka zostanie opanowana przez ludzi z pod znaku LIFE THE NIGHT - EASTER MEET bieżących informacji szukajcie na stronie organizatora.

0
129

Już w sobotę 8.04.2023 Rawa Mazowiecka zostanie opanowana przez ludzi z pod znaku LIFE THE NIGHT – EASTER MEET to impreza która przyciągnie wielbicieli adrenaliny. W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie wszystkich ludzi z pasją do motosportu, na to wyjątkowe sobotnie wydarzenie.

Spotkanie rozpoczynamy od godziny 20:00 zgodnie z tym co możemy przeczytać na stronie organizatora LIFE THE NIGHT: EASTER MEET

W Wielką Sobotę 8.04.2023 ze swojej strony proponujemy o śledzenie strony organizatora, gdyż sytuacja może się zmieniać.

Zatem do zobaczenia już w sobotę o 20:00 na Galerii Rawa Mode! 21:00 transportujemy się na inny parking aby tam rozpocząć imprezę!

Pamiętaj że podczas naszego spotkania obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych środków

Zachowujemy kulturę, NIE UPALAMY,
Zawsze zachowujemy BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ!

Apel do wszystkich chcących wziąć udział w LIFE THE NIGHT – EASTER MEET

*NIE POPIERAMY PIRACTWA DROGOWEGO! NIE ŁAMIEMY PRZEPISÓW, JEST TO LUŹNE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW MOTORYZACJI!
NIE ODPOWIADAMY ZA UCZESTNIKÓW KTÓRZY ŁAMIĄ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO!

Lokalizacja podana w wydarzeniu!

LIFE THE NIGHT - EASTER MEET 9.04.2023 Rawa Mazowiecka
LIFE THE NIGHT – EASTER MEET 9.04.2023 Rawa Mazowiecka

Jak uważa organizator LTN – po ostatnim spocie nabraliśmy więcej doświadczenia i dowiedzieliśmy się czego chcecie. Robimy to dla was zatem na Wasze życzenie czas trwanie spota przedłużono z 23:00 do 1:00 dnia następnego! Obiecano również więcej konkursów aby nikomu się nie nudziło i udało się rozbujać trochę atmosferę. Do zobaczenia! EASTER MEET!

Więcej info na stronie organizatora

Na zakończenie informacje o LTN

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.