III Zlot Starych Ciągników Kraków 3.06.2023

Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ulica Balicka 116B będzie gościł III Zlot Starych Ciągników, nie zabraknie też zabytkowej motoryzacji.

849

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

III Zlot Starych Ciągników w Krakowie 3.06.2023 Ferguson
III Zlot Starych Ciągników w Krakowie 3.06.2023 Ferguson

Kraków już po raz kolejny będzie gościł III Zlot Starych Ciągników. W dniu 3 czerwca w godzinach 9-16 w stolicy Małopolski spotkają się właściciele zabytkowych ciągników rolniczych i nie tylko. Cała impreza odbędzie się na terenie Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, przy ulicy Balickiej 116B.

Kolekcjonerzy, miłośnicy i pasjonaci dawnej techniki rolniczej będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju konkursach. Przewidziano też innego rodzaju atrakcje o których będzie można się dowiedzieć na miejscu lub ze strony organizatora III Zlotu Starych Ciągników. Podobnie do zeszłego roku i tym razem mile widziani są fani innej zabytkowej motoryzacji. Organizator zaprasza wszystkich, wraz ze swoimi pojazdami.

III Zlot Starych Ciągników w Krakowie
III Zlot Starych Ciągników w Krakowie

III Zlot Starych Ciągników – warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział w tej edycji zlotu trzeba spełnić poniższe warunki:

– ciągniki wyprodukowane do 1983 roku

– ciągniki wyprodukowane po 1983, zarejestrowane jako zabytkowe, lub wyprodukowane w małej ilości (np. TUR 10d,).

Ponadto zachęcamy do udziału posiadaczy starych silników stacjonarnych, maszyn rolniczych czy drobnego sprzętu domowego.

Jak już wyżej napisałem Tak jak w poprzednich edycjach, liczymy na udział miłośników starych samochodów. Od Was oczekujemy tylko informacji o przybyciu.

Rejestracja i zgłoszenia trwały do 25 maja. Istnieje jednak szansa że po tym czasie również możecie przesłać informację o chęci udziału. Niestety organizator nie gwarantuje wtedy dodatków dla uczestników.

Zlot Starych Ciągników w Krakowie

III Zlot Starych Ciągników w Krakowie 3.06.2023
III Zlot Starych Ciągników w Krakowie 3.06.2023 Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki URK

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się co zrobić z wolnym czasem lub kochają starą motoryzację w innej formie zachęta w postaci filmu. Kochajmy stare traktory II Zlot Starych Ciągników w Krakowie 2022

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia