III PIKNIK MOTOCYKLOWY W ŁĘCZYCY 24.06.2024

III PIKNIK MOTOCYKLOWY W ŁĘCZYCY 24.06.2024 zorganizowany przez Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca; gwiazdą imprezy będzie zespół MOSKWA, dla mlodszych dmuchance, zjeżdżalnie itp

623

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca zapraszają na III PIKNIK MOTOCYKLOWY. Impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Łęczyca, Staroty Łeczyckiego i Wujta Gminy Łęczyca 24 czerwca 2023 godz. 11.00 – 20.00 na Placu Tadeusza Kościuszki
Jak na każdej tego typu imprezie III PIKNIK MOTOCYKLOWY to między innymi, konkursy i zabawy dla dzieci a także wiele innych atrakcji.
24 czerwca 2023 będzie można posłuchać dobrej muzyki i obejrzeć występ zespołów takich jak:
MAŁY I CHARMONOGRAM, TRANSGRESJA, OBYWATEL X, EXPAITER DRINKER VER.2.0

Gwiazdą imprezy będzie bezsprzecznie zespół MOSKWA, który również będzie występował na scenie świętując 40-lecie powstania

Ponadto:
zlot pojazdów zabytkowych i motocykli

wystawa pojazdów zabytkowych

pyszne żarełko

dla mlodszych dmuchance, zjeżdżalnie

stoiska z gadżetami motocyklowymi

rejestracja w DKMS

blachy zlotowe
Bądźcie tam razem z NAMI, wpadnijcie gdyż nie może Was tu zabraknąć.

III PIKNIK MOTOCYKLOWY W ŁĘCZYCY 24.06.2023 plakat
III PIKNIK MOTOCYKLOWY W ŁĘCZYCY 24.06.2023 plakat

REGULAMIN IMPREZY „III PIKNIK MOTOCYKLOWY”

Na zakończenie, jak każda impreza plenerowa na Placu Tadeusza Kościuszki w Łęczycy odbywająca się w dniu 24 czerwca 2023r. i ta musi posiadać swój regulamin który poniżej.

1. Uczestnicy imprezy mogą przebywać w miejscach wyznaczonych przez Organizatora.

2. Uczestnicy imprezy zobowiązani są do bezwzględnego zastosowania się do wskazań i poleceń osób wyznaczonych przez organizatora imprezy oraz osób odpowiedzialnych.

3. Bezpieczeństwo uczestników imprezy zapewniają służby organizatora.

4. Wszelkie urządzenia techniczne, służące do prawidłowego przebiegu imprezy mogą obsługiwać jedynie osoby upoważnione przez organizatora imprezy oraz posiadające odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzenia tego rodzaju czynności.

5. Zobowiązuje się wszystkich uczestników imprezy do przestrzegania:• Zapisów regulaminu• Zasad bezpieczeństwa pożarowego• Zasad poszanowania godności osobistej innych uczestników imprezy, mienia publicznego

6. Zabrania się wnoszenia i posiadania na terenie imprezy broni, materiałów wybuchowych i łatwopalnych, wszelkich naczyń szklanych oraz innych przedmiotów mogących zagrozić bezpieczeństwu uczestników uroczystości, napojów alkoholowych, wszelkich środków odurzających i substancji psychotropowych.

7. Zakazuje się rzucania wszelkimi przedmiotami, które mogą stwarzać jakiekolwiek zagrożenie dla współuczestników imprezy.

8. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wstępu na imprezę lub usunąć z terenu uroczystości osoby będące pod wpływem alkoholu, lub nie przestrzegające niniejszego regulaminu imprezy a w szczególnie niebezpiecznych przypadkach przekazać je organom ścigania.

9. Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu grozi odpowiedzialność karno-administracyjna.

10. Przypadki konieczności niesienia pomocy medycznej zgłaszane są organizatorowi, który w zależności od potrzeb, albo udziela pomocy przedmedycznej, albo zwraca się do służb medycznych zabezpieczających imprezę.

11. Osoby pełnoletnie uczestniczą w imprezie na własną odpowiedzialność, natomiast dzieci i młodzież tylko pod opieką osób dorosłych czy nauczycieli.

12. Regulamin znajduje się w siedzibie organizatora oraz na profilu Facebook organizatora: Motocykliści Łęczyca.

13. Regulamin obowiązuje w czasie trwania imprezy.

Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca logo
Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca logo

III PIKNIK MOTOCYKLOWY – ORGANIZATOR Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca

informacje na stronie organizatora!

Piknik rodzinny oraz rajd motocyklowy Łęczyca 14.09.2019

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia