Konkurs “Jedz z głową”

0
122
Kolacja Mistrzów w restauracji Piernicova Toruń z udziałem Jarka Uścińskiego
Jarosław Uściński szef Polish Culinary Team

Konkurs “Jedz z głową” to wydarzenie organizowane przez Radio Bezpieczna Podróż oddział w Toruniu. O założeniach konkursu, a także o przebiegu Kolacji Mistrzów rozmawiali w dzisiejszej audycji z cyklu “Kulinarna Nawigacja” Jarosław Uściński i Paweł Kubalski.

Toruńska Kolacja Mistrzów

Konkurs “Jedz z głową” to najnowszy projekt naszej lokalnej stacji w Toruniu. Ma na celu zwrócenie uwagi na to, jaki mamy stosunek do jedzenia. Dodatkowo ma być bodźcem do zdrowego odżywiania i świadomego wybierania tylko dobrych produktów. W związku z tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż w Toruniu został ogłoszony konkurs dla wszystkich słuchaczy. Z nadesłanych zdjęć wybrano 10 najlepszych prac, które zostały nagrodzone. Nagrodą była Kolacja Mistrzów poprowadzona przez szefa kuchni Restauracji Piernicova w Toruniu Bartłomieja Witkowskiego. Dodatkowym wsparciem był dobrze nam wszystkim znany Jarosław Uściński szef Polish Culinary Team.

Podczas kolacji można było nie tylko skosztować wykwintnych potraw, ale także obserwować sprawną pracę kucharzy. Toruńska kolacja była na razie swego rodzaju eksperymentem, jednak istnieją plany, aby rozszerzyć konkurs również na inne miasta. Dlatego, Pan Paweł zachęca wszystkich do kontaktu i nadsyłania propozycji godnych polecenia restauracji z Waszego rejonu. Kto wie? Może to właśnie w Waszym mieście odbędzie się kolejna Kolacja Mistrzów. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, z niej dowiecie się więcej na temat konkursu i przebiegu Kolacji Mistrzów.

Konkurs “Jedz z głową”

Więcej odcinków “Kulinarnej Nawigacji” znajdziesz pod tym linkiem