Letnie atrakcje w Legionowie

376

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Miasto Legionowo oferuje swoim mieszkańcom bardzo bogatą ofertę letnich atrakcji

Letnie atrakcje w Legionowie to bogata oferta, którą Miasto przygotowało dla wszystkich swoich mieszkańców. O zajęciach dla dzieci i nie tylko opowie nam w dzisiejszej audycji z cyklu „Legionowo Miasto Przyjazne Mieszkańcom” Pani Anna Szwarczewska. Nasz gość jest kierownikiem Referatu Kultury i Współpracy w Legionowie.

Atrakcje dla najmłodszych

W pierwszej części audycji Pani Anna opowiedziała nam jakie atrakcje czekają na najmłodszych mieszkańców Legionowa. I tak — już w sierpniu w legionowskiej Arenie dzieci w wieku od 4 do 14 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnych zajęć. Poprowadzą je animatorzy z różnych klubów sportowych, którzy zadbają o świetną zabawę i dobry nastrój najmłodszych. Wystarczy tylko przyjść, podać numer telefonu rodzica i dobrze się bawić. Dla dzieci Miasto przygotowało także piknik ekologiczny w cyklu Latających placów zabaw. Uczestnicy pikniku dowiedzą się między innymi; czym jest smog, a także będą mieli okazję pobawić się z Panem Sprężynką. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie jeszcze atrakcje Miasto przygotowało dla najmłodszych, zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Imprezy patriotyczne, koncerty i potańcówki

Swoją ofertę letnich atrakcji Miasto kieruje nie tylko do najmłodszych mieszkańców Legionowa, ale również i do tych nieco starszych. Odbędą się zatem imprezy patriotyczne, koncerty, a także potańcówki. Pierwszą imprezą patriotyczną będzie spotkanie w Muzeum Historycznym, które odbędzie się 30 lipca przy ulicy Mickiewicza. W ramach projektu „Opaska na ramię powstańca AK” wykonamy wspólne malowanie muralu na terenie muzeum. Dodatkowo odbędą się warsztaty o symbolach narodowych oraz wspólne śpiewanie piosenek powstańczych i patriotycznych. 6 sierpnia natomiast w ramach drugiej części projektu odbędzie się Spacer Historyczny. Pani Anna opowiedziała nam także jakie koncerty czekają na nas w sierpniu. Zaprosiła również wszystkich mieszkańców Legionowa do Parku Zdrowia, gdzie w każdą sobotę odbywają się potańcówki. Dodatkowo zachęciła nas do udziału w koncertach plenerowych, gdzie na żywo możemy posłuchać muzyki klasycznej.

Letnie atrakcje w Legionowie

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia