5-6 08/IV KLAMOT Ożanna

Czwarta edycja ZLOTU POJAZDÓW RÓŻNYCH "KLAMOT" nad zalewem w Ożannie to pojazdy z poprzedniej epoki, pokazy, rockowe brzmienie. Wszystko to w otoczeniu urokliwej przyrody.

3497

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

5 08 /IV KLAMOT Ożanna

5-6 08 /IV KLAMOT Ożanna startuje punktualnie o 15.00, ale my zapraszamy już dziś. Konkretnie na czwartą edycję ZLOTU POJAZDÓW RÓŻNYCH „KLAMOT” nad zalewem w Ożannie. To wyjątkowe miejsce przyciąga już po raz kolejny wielbicieli różnego rodzaju klamotów na kółkach. Ożanna to miejsce gdzie widok kultowych marek krzyżuje się z pełnymi energii atrakcjami, w tym tych, z rockowo brzmiącym zacięciem. A w 2025 roku będzie można przyjechać Mustangiem GTD. Albo jakimś  samochodem made in USA.

5-6 08/IV KLAMOT Ożanna

Jednak bez wątpienia najważniejszym punktem tej imprezy jest możliwość prezentacji tych pamiętających zamierzchłe czasy minionej epoki wieloletnich pojazdów, od samochodów, motocykli, ciągników aż po oryginalne „samoróbki” i rowery.

To nie koniec, jak zapewniają organizatorzy, m. in: Gmina Kuryłówka oraz Powiat Leżajski podobnie jak w poprzednich edycjach, gdzie atrakcją był np. pokaz drwali, podobnie i w tym roku nie zabraknie mocnych wrażeń.

Jeżeli ktokolwiek jeszcze się waha to powinien skorygować swoje plany, rezerwować pierwszy sierpniowy weekend, w konsekwencji dotrzeć może nawet swoim klamotem na IV KLAMOTA. 

Każdego roku bowiem nie licząc sympatyków z gminy Kuryłówka przybywa zapaleńców z różnych rejonów Polski, następnie wzbogacając czasem swoimi unikatowymi modelami pokaz motoryzacyjnych „perełek”.

A  zatem będzie na co popatrzeć!

5-6 08/IV KLAMOT Ożanna – program.

19.00 występ GET BREAK 
Get Break – to zespół rockowy, który istnieje od czerwca 1996 r. Na scenie występuje jako rockowy kwartet. Obecnie działa czynnie z bazą w Jarosławiu. Jego muzykę można określić jako  klasycznie – alternatywną odmianę rocka. Na swoich koncertach GET BREAK, ponadto proponuje głównie materiał autorski. 

21.00  zagra ANIELSKI ORSZAK.
Zespół powstał w 2013 roku w Krakowie z chęci przerabiania znanych piosenek na nieznane
covery Ten zespół występował już  na różnych festiwalach i zlotach w Polsce. Tym razem KLAMOT to okazja by posłuchać ich na żywo – nad Ożanną.

Niedziela 6 sierpnia – Dzień Zlotu

od 11.00 rejestracja uczestników;

14.00 – 18.00 pokaz STUNT RIDER SHOW Rafał Kanik
Rafał Kanik – to jeden z najlepszych profesjonalnych zawodników na świecie zajmujący się dyscypliną sportową jaką jest Stunt Ride, czyli stunt motocyklowy. Polega on na wykonywaniu kombinacji akrobacji kaskaderskich na specjalnie przygotowanym do tego motocyklu. 

14.00 – 17.00 Akademia rowerowa

17.00 pokaz iluzjonisty Przemysława Wilka, który jak sam mówi iluzją pasjonuje się od dziecka.

17.30 TRIAL SHOW  to program artystyczny przygotowany przez zawodowych trialowców. Cechuje go akrobacja rowerowa na wysokim poziomie. Ponadto profesjonalny, bezpieczny tor przeszkód dla dzieci jako miejsce pełne zabawy i wiedzy. Specjalnie przygotowane przeszkody są wyzwaniem oraz dają satysfakcję i radość. 

Niedziela 6 sierpnia – Dzień Zlotu c.d. 

19.00 – Lachersi – rodowici mieszkańcy ziemi sądeckiej, grają m.in.: tradycyjne melodie Lachów Sądeckich, ozdobione barwnymi dźwiękami trąbki i klarnetu, we współcześnie brzmiących aranżacjach. Repertuar zespołu dopełniają autorskie kompozycje nawiązujące do tradycji rodzimego folkloru. Koncerty są dla nich serdecznym spotkaniem z publicznością, pełnym zabawy, śpiewu oraz refleksji.

21.00 Łydka Grubasa – to jedna z najbardziej żywiołowych polskich grup rockowych. Zespół powstał w 2002 r. stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo, to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją. Twórcy wielu kapitalnych numerów, utwór „Rapapara” został odtworzony w serwisie YouTube ponad sto milionów razy! Na KLAMOCIE zagra w pełnym składzie z udziałem sekcji dętej.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę dostępny będzie Lunapark Bastion i Foodtruckowa wioska.

Jeżeli pasjonuje Cię historia i imprezy plenerowe, zapoznaj się z naszym kalendarium.
Zapraszamy też do śledzenia co nowego oferuje Ford Ranger.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia