Dlaczego wypalenie zawodowe jest niebezpieczne?

281

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dlaczego wypalenie zawodowe jest niebezpieczne?
Wypalenie zawodowe to wbrew pozorom poważny problem, który może prowadzić nawet do depresji.

Problem wypalenia zawodowego nie jest tylko zwyczajnym „zmęczeniem pracą”. Dlaczego wypalenie zawodowe jest niebezpieczne? Czy są branże, w których stanowi największe zagrożenie? Zapraszamy na rozmowę z Yulią Zahorodnyą – specjalistką ds. sprzedaży w firmie VIPoL. 

Praca, która nie daje satysfakcji

Problem wypalenia zawodowego zwykle zaczyna się od zwykłego uczucia szybszego zmęczenia obowiązkami zawodowymi. Z czasem niestety zaczyna przekładać się to na jakość wykonywanej przez nas pracy. Dlaczego wypalenie zawodowe jest niebezpieczne? Między innymi dlatego, że może prowadzić do depresji. Dlatego problemu nie należy lekceważyć. W przypadku wypalenia zawodowego mówimy także o pewnego rodzaju utracie granicy między życiem zawodowym, a prywatnym. Problem bardzo często spotykany jest w takich branżach jak: praca socjalna, obsługa klienta, czy media. A jak sobie radzić z objawami wypalenia zawodowego? Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy.

Rozmowa z Yulią Zahorodnyą

Zainteresowała Cię nasza rozmowa? Posłuchaj więcej naszych podcastów.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia