Nie tylko PEGASUS czyli politycy podsłuchują polityków, którzy są źli?

Politycy wykorzystują elektronikę, by szpiegować przeciwników. Nie tylko PEGASUS i jego programy, ale również kamery i mikrofony. Co państwo robi z tego wszystkiego? Dowiedz się!

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pegasus prosto z Izraela
Pegasus prosto z Izraela do twojego telefonu a potem dla polityków za kasę

Politycy wykorzystują elektronikę do szpiegowania przeciwników na wiele różnych sposobów. Jednym z najczęstszych sposobów jest wykorzystywanie programów szpiegowskich, takich jak Pegasus. Programy same kojarzą wątki i łączą je tak by mieć pełen obraz sytuacji. To za poleceniem polityków i za pieniądze państwa to wszystko się dzieje. Jak widać PiS korzystał z tego nieumiejętnie. Nie tylko PEGASUS, ale on jest wystarczająco dobry.

Pegasus me dostęp do wszystkiego co masz połączone do internetu, fajne co?

Programy te mogą uzyskiwać dostęp do wszystkich danych przechowywanych na telefonie komórkowym, w tym do wiadomości tekstowych, rozmów telefonicznych, kontaktów, zdjęć, nagrań wideo i lokalizacji GPS. Mogą również włączyć kamerę i mikrofon telefonu, aby nagrywać rozmowy i otoczenie użytkownika.

Politycy mogą również wykorzystywać inne urządzenia elektroniczne do szpiegowania przeciwników, takie jak kamery, mikrofony i podsłuchy. Kamery mogą być wykorzystywane do obserwowania przeciwników w ich prywatnych miejscach, takich jak domy lub biura. Mikrofony mogą być wykorzystywane do nagrywania rozmów przeciwników. Podsłuchy mogą być wykorzystywane do podsłuchiwania rozmów przeciwników w ich telefonach komórkowych lub innych urządzeniach elektronicznych.

Ale szpiegowanie przeciwników politycznych jest niemoralne, fuj! w katolickim kraju?

Politycy mogą również wykorzystywać internet do szpiegowania przeciwników. Mogą to robić, monitorując ich aktywność w mediach społecznościowych, zbierając informacje o ich podróżach i kontaktach lub infiltrując ich komputery i urządzenia mobilne.

Oto kilka konkretnych przykładów wykorzystania elektroniki do szpiegowania przeciwników przez polityków:

  • W 2021 roku ujawniono, że rząd Węgier wykorzystywał program szpiegowski Pegasus do podsłuchiwania telefonów polityków, dziennikarzy i aktywistów.
  • W 2014 roku ujawniono, że rząd Polski wykorzystywał podsłuchy do inwigilacji swoich politycznych przeciwników.
  • W 2013 roku ujawniono, że NSA, amerykańska agencja wywiadowcza, prowadziła masowy program szpiegowski, w ramach którego podsłuchiwano telefony i inne urządzenia telekomunikacyjne obywateli Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

Szpiegowanie przeciwników przez polityków jest poważnym zagrożeniem dla demokracji. Naruszają one prawo do prywatności i mogą być wykorzystywane do zastraszania i inwigilacji osób niepokornych dla władzy.

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo.

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Brak postów do wyświetlenia