Jura na Lajcie: Przygoda offroadowa dla początkujących w rodzinnej atmosferze 3.03.2024

Zapraszamy wszystkich miłośników offroadowych wyzwań na niezapomnianą przygodę w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej!

174

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jura na Lajcie - Przygoda offroadowa dla początkujących w rodzinnej atmosferze 3.03.2024
Jura na Lajcie - Przygoda offroadowa dla początkujących w rodzinnej atmosferze 3.03.2024

Zapraszamy wszystkich miłośników offroadowych wyzwań na niezapomnianą przygodę w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej! Organizatorzy mają zaszczyt zaprosić na kolejną edycję imprezy, która odbędzie się 3 marca w okolicy Ogrodzieńca. Jura na Lajcie: Przygoda offroadowa dla początkujących w rodzinnej atmosferze 3.03.2024.

Jura na Lajcie: Przygoda offroadowa dla początkujących w rodzinnej atmosferze 3.03.2024

Impreza, która od lat cieszy się ogromną popularnością wśród fanów jazdy terenowej. To nie tylko okazja do testowania umiejętności za kierownicą. To przede wszystkim wyjątkowy sposób na spędzenie czasu w gronie przyjaciół i rodzin. Tegoroczna edycja zdaje się być jeszcze bardziej ekscytująca, a także pełna niespodzianek!

Trasa, która została specjalnie przygotowana przez doświadczonych organizatorów, prowadzi przez malownicze tereny Jury. Od piaskowych dróg, przez błotniste ścieżki, po kręte szutrowe trasy. Każdy uczestnik będzie mógł poczuć dreszczyk emocji i adrenaliny podczas pokonywania różnorodnych przeszkód.

Ognisko nad urokliwym zalewem na zakończenie dnia

Rozpoczęcie wyprawy w okolicach Ogrodzieńca, skąd uczestnicy Jura na Lajcie wyruszą w kierunku północnym, zdobywając po drodze liczne atrakcje Jurajskiego regionu. Na zakończenie dnia czekać będzie na nich przytulne ognisko nad urokliwym zalewem, gdzie będą mieli okazję podzielić się swoimi wrażeniami z trasy i wymienić doświadczenia z innymi entuzjastami offroadowej przygody.

Jura na lajcie to impreza dla wszystkich.

Nie ma potrzeby obawiać się trudności terenowych – trasa została dostosowana do różnych umiejętności, ponadto typów pojazdów terenowych. Bez względu na to, czy jesteś początkującym entuzjastą czy doświadczonym kierowcą, „Jura na Lajcie” zapewni Ci mnóstwo frajdy i wyzwań.

Ważne informacje i zapisy

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby tak przygotować imprezę, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. Cena udziału w wydarzeniu wynosi 300 zł od załogi, niezależnie od liczby osób w samochodzie. W cenie przewidziano liczne atrakcje, ponadto pakiet ogniskowy z kiełbaskami i przekąskami.

Zainteresowani mogą zgłaszać swoją obecność poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy: offroad@customcomplex.pl lub przez wiadomość prywatną na platformie Facebook. Ponadto w zgłoszeniu należy podać podstawowe informacje oraz liczbę uczestników.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej offroadowej rodziny i przeżyj niezapomnianą przygodę w sercu Jurajskiego krajobrazu. Liczba miejsc ograniczona – zapisz się już dziś!

Do zobaczenia na trasie Jura na Lajcie!

Ponadto, jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia