Pogoda we Wtorek 27 lutego 2024

Im dalej na południe tym cieplej i więcej słońca.

145

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 27 lutego - biała mapka pogodowa polski na tle błękitnego nieba, z nielicznymi, białymi obłokami oraz słońcem.
clouds in the blue sky

Dzisiejsza pogoda w Polsce będzie zróżnicowana. W niektórych regionach możemy liczyć na słoneczne chwile, w innych trzeba przygotować się na deszcz i chłód. Będzie ciepło, na termometrach zobaczymy od 6 do 18 stopni Celsjusza. Pogoda we Wtorek 27 lutego

Prognoza na dziś

Wtorek będzie kolejnym dniem ze zróżnicowaną pogodą oraz komfortem termicznym, a wszystko zależy od lokalizacji. Na północy i zachodzie kraju niebo będzie pokryte chmurami, a miejscami spadnie deszcz. Suma opadów wyniesie 1÷3 litrów/m². Na pozostałym obszarze Polski możemy spodziewać się rozpogodzeń i słońca.

Dzisiejszy zakres temperatury powietrza będzie bardzo szeroki. Termometry wskażą od 6°C na Pomorzu Zachodnim, przez 15÷16°C w centralnej części Polski, do 18÷19°C na Podkarpaciu. Towarzyszyć nam będzie słaby i umiarkowany wiatr południowy, jedynie na północnym zachodzie będzie to wiatr północny.

Pogoda we Wtorek 27 lutego – Katowice

Wtorek w Katowicach nie zapowiada się zbyt pogodnie. Niebo będzie pokryte chmurami, a miejscami może spaść deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15°C. Z południa powieje słaby wiatr o prędkości 5÷10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie na poziomie około 1000 hPa.

Pogoda – Kraków

Wtorek w Krakowie będzie dniem słonecznym i ciepłym. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18°C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 986 hPa.

Pogoda we Wtorek 27 lutego – Poznań

Wtorek w Poznaniu będzie dniem pochmurnym z okresowymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 12°C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda – Warszawa

Dzisiejszy dzień w Stolicy będzie pogodny, przez umiarkowanie zachmurzone niebo będzie przebijać się słońce. Temperatura maksymalna wyniesie 16°C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie stabilne, w południe barometry wskażą 1000 hPa.

Pogoda we Wtorek 27 lutego – Wrocław

Pomimo, że Wtorek we Wrocławiu będzie pochmurny, prognozowane są liczne przejaśnienia. Na termometrach maksymalnie 14°C. Południowo-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie rosnąć, w południe osiągnie 998 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

We Wtorek niebo nad Gdańskiem, Sopotem i Gdynią będzie pochmurne, z okresowymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7°C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie stabilne, w południe osiągnie 1014 hPa.

Biomet

Niekorzystne warunki biometeorologiczne będą odczuwalne na północy oraz zachodzie Polski, na pozostałym obszarze kraju będą one neutralne. Wilgotność powietrza we wtorek osiągnie 70÷90%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia