Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2024

Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2024. planujemy ekspozycję samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz mniejszych pojazdów jak hulajnogi oraz rowery.

200

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2024.03.16-17 Hala Stulecia
Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2024.03.16-17 Hala Stulecia

Już w najbliższy weekend w Hali Stulecia odbędą się Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2024. Impreza odbędzie się w dniach 16-17 marca 2024. Wrocław Motorcycle Show, to niewątpliwie największe targi motocyklowe na Dolnym Śląsku. Wydarzenie to zrzesza odwiedzających, wystawców, motocyklistów, producentów, importerów, dealerów, ekspertów branżowych i fanów motoryzacji od 13 lat. XII edycja targów motocyklowych Wrocław Motorcycle Show, odbędzie się pod kopułą Hali Stulecia, wpisanej na listę dziedzictwa UNESCO.

ATRAKCJE czekające na Targach motocyklowych Wrocław Motorcycle Show 2024

Każdy znajdzie na nich coś dla siebie. Pokazy Stunt i Freestyle Motocross, akrobacje powietrzne, strefa zabaw dla dzieci, nowinki motoryzacyjne, strefy: Influencer Zone, turystki motocyklowej, oldtimer i cutom to tylko kilka z atrakcji, które wypełnią Halę Stulecia przez dwa dni targowe. Wszyscy zainteresowani odbędą jazdy testowe, zapoznają się z ofertą rekomendowanych szkół jazdy oraz obejrzą szeroką gamę produktów branżowych.
W sali spotkań na odwiedzających czekać będą nasi prelegenci, żeby podzielić się swoimi motocyklowymi historiami.

Targi motocyklowe Motorcycle Show 2024 - częściowa lista wystawców.
Targi motocyklowe Motorcycle Show 2024 – częściowa lista wystawców.

Targi motocyklowe Motorcycle Show 2024 – lista wystawców

Husqvarna Liberty Motors – na stoisku znajdziemy: 701 Enduro; Norden 901; FE 350 PRO; TE 2024

Skład Materiału od wielu lat w branży odzieżowej, czerpią inspirację z ulic europejskich stolic świata mody.

JACEK BOROWSKI & DIEGO – W sobotę usłyszymy o tym „Jak podróżować z psem na motocyklu” – prezentacja na BMW R 1300 GS, natomiast w niedzielę „Rajd Electric MotoTrip – Motocyklem elektrycznym dookoła Polski z ustanowieniem rekordu”.

ONE MORE ADV to para podróżników na motocyklach ADV (Yamaha Tenere 700 i Honda CRF300 Rally). Hanna Zasada i Jacek Prowadzisz we wrześniu 2022 roku opuścili dom w Katowicach, by 13 miesięcy później dotrzeć w indyjskie Himalaje.

i kilka innych.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE – Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2024

Strefa elektromobilności do zaprezentowania swojej oferty chcemy zaprosić firmy związane z szeroko pojętą elektromobilnością, planujemy zarówno ekspozycję samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz mniejszych pojazdów jak hulajnogi oraz rowery. Wszystkie rozwiązania techniczne, które mają jakikolwiek związek z elektryfikacją transportu (pośrednio i bezpośrednio).
Oficjalne rozpoczęcie sezonu food trucków Wrocław StrEat Festiwal! Plac przed Halą Stulecia wypełnią food trucki oraz stoiska gastronomiczne. Zadbamy o to, aby było dużo, pysznie i różnorodnie. Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie głodny!

Targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show – 16 marca 2024 od godziny 10:00 do 17 marca 2024 do godziny 17:00. Wrocław, Hala Stulecia.

Na koniec poprzednia impreza odbywająca się w Hali Stulecia – KUSTOMHEAD & TATTOO SHOW WROCŁAW 2024.02.17-18

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy! 

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org 

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia