Walia – Polska. Świderski już to zrobił!

Czy Michał Probierz zadziwi i zrezygnuje z Bednarka i Szczęsnego?

217

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Walia - Polska Świderski
Walia - Polska Świderski uciszy Millenium Stadium?

W zeszłym roku odnieśliśmy zwycięstwo w Cardiff, co zagwarantowało nam utrzymanie w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Mecz nie był łatwy, ale dzięki Wojciechowi Szczęsnemu, który w końcówce bronił w niesamowity sposób, zakończył się sukcesem. Teraz czeka nas kolejne wyzwanie – decydujące spotkanie z Walią o awans do Euro 2024. Transmisję meczu będzie można śledzić na antenie TVP. Walia – Polska. Świderski już to zrobił!

Walia – Polska. Świderski już to zrobił!

Reprezentacja Polski ma za sobą udane starcie z Estonią, które zakończyło się wynikiem 5:1. Jednak pewne kontuzje potrafią sprawić kłopoty. Przemysław Frankowski i Matty Cash opuścili boisko z powodu urazów, co będzie stratą dla zespołu w decydującym meczu.

Historia rywalizacji z Walią wydaje się być korzystna dla biało-czerwonych, którzy od ponad pięćdziesięciu lat nie przegrali z tą drużyną. Ostatnie starcie zakończyło się zwycięstwem Polski 1:0, ale nie bez dramaturgii. Grzegorz Krychowiak dał się zaskoczyć po wrzucie piłki z autu, co zmusiło Wojciecha Szczęsnego do fenomenalnej interwencji. Tyle, że ostatnie mecze Wojtkowi mówiąc delikatnie – nie wyszły.

Kluczowy pomysł na grę i wykonawcy

Przed nadchodzącym meczem trener Probierz stawia na doświadczenie, ale również młodość w składzie. Ostatni mecz pokazał, że w środku pola brakowało pewności, co może być problemem w starciu z intensywnie grającymi Walijczykami.

Kluczowym elementem będzie również analiza słabych stron rywali. Piłkarze reprezentacji Polski są już po pierwszych odprawach na temat sposobu gry Walijczyków i starają się znaleźć sposoby na wykorzystanie ich słabości.

Wtorkowy mecz przyniesie wiele emocji i może być decydujący dla losów reprezentacji. Czy uda się nam pokonać Walię i zapewnić sobie miejsce na Euro 2024? Odpowiedź poznamy już jutro wieczorem. Transmisję na żywo będzie można śledzić na antenie TVP.

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia