XIII Zlot Plejad Subaru w Dźwirzynie

279

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

XIII Zlot Plejad Subaru w Dźwirzynie

Zlot Plejad SubaruZlot Plejad Subaru

Już 26 maja rozpocznie się Zlot Plejad Subaru w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno i potrwa do soboty 28 maja.  Będzie to już 13 raz kiedy to Subaru Import Polska organizuje wydarzenie. Pierwszą, zarazem główną ideą projektu było zaprezentowanie uczestnikom urokliwych zakątków Polski, jak wygląda Zlot Plejad Subaru? odwiedź go.

Tym razem padło na region województwa zachodniopomorskiego. Dźwirzyno oddalony jest o 13 km od Kołobrzegu- między Bałtykiem a jeziorem Resko Przymorskie. Główne walory tego miejsca to naturalnie najbardziej znane piaszczyste plaże, a także liczne piękne lasy i parki. Zlot Plejad Subaru czeka na Ciebie!

Czego możemy się spodziewać na zlocie?

Zlot Plejad Subaru

Oczywiście, dzień pierwszy to dzień organizacyjny – rejestracja w Biurze Zlotu, badania techniczne samochodów, szkolenia, instrukcje itp… Drugiego i trzeciego dnia uczestnicy wybierają jedną z czterech tras do pokonania. Będą musieli oni zmagać się z różnorodnymi zadaniami, łamigłówkami i próbami sportowymi aby dotrzeć do mety. Ostatniego dnia, podczas wieczornej imprezy zostaną ogłoszone wyniki oraz – zwycięzcom – wręczone nagrody.

Jaką trasę wybrać ? na Zlot Plejad Subaru

Subaru Import Polska przygotował 4 rodzaje tras o różnym poziomie trudności.  Trasa „Turystyczno – szosowa”  nastawiona jest głównie na zwiedzanie regionu. Przechodzi ona bowiem prawie w całości przez drogi asfaltowe.  Druga z tras ( „turystyczno – terenowa” ) również nastawiona jest głównie na aspekty turystyczne, jednak prowadzi ona przez drogi nieutwardzone. Pozostałe dwie są dla przeznaczone dla osób bardziej ceniących adrenalinę.  Kierowcy jadący przez „Terenówkę” będą zmagali się z grząskimi drogami, stromymi podjazdami oraz rwącą rzeką. Trasa „Szosowa”  jest przeznaczona dla osób, które pragną przeżyć emocje prawie jak na prawdziwym rajdzie.

Zlot Plejad Subaru

Marka Subaru znana jest z tego, że stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo podczas konstruowania swoich samochodów. Z tego powodu powstał Pentagon Subaru, czyli pięć filarów bezpieczeństwa ( bezpieczeństwo aktywne, pasywne, prewencyjne, pokolizyjne oraz bezpieczeństwo przez edukację). Jeśli chcesz poznać naszą opinię o samochodach Subaru zacznij od zapoznania się z naszymi testami SUBARU XV Boxer Diesel Test

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia