XIII Zlot Plejad Subaru w Dźwirzynie

1
87

XIII Zlot Plejad Subaru w Dźwirzynie

Zlot Plejad SubaruZlot Plejad Subaru

Już 26 maja rozpocznie się Zlot Plejad Subaru w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno i potrwa do soboty 28 maja.  Będzie to już 13 raz kiedy to Subaru Import Polska organizuje wydarzenie. Pierwszą, zarazem główną ideą projektu było zaprezentowanie uczestnikom urokliwych zakątków Polski, jak wygląda Zlot Plejad Subaru? odwiedź go.

Tym razem padło na region województwa zachodniopomorskiego. Dźwirzyno oddalony jest o 13 km od Kołobrzegu- między Bałtykiem a jeziorem Resko Przymorskie. Główne walory tego miejsca to naturalnie najbardziej znane piaszczyste plaże, a także liczne piękne lasy i parki. Zlot Plejad Subaru czeka na Ciebie!

Czego możemy się spodziewać na zlocie?

Zlot Plejad Subaru

Oczywiście, dzień pierwszy to dzień organizacyjny – rejestracja w Biurze Zlotu, badania techniczne samochodów, szkolenia, instrukcje itp… Drugiego i trzeciego dnia uczestnicy wybierają jedną z czterech tras do pokonania. Będą musieli oni zmagać się z różnorodnymi zadaniami, łamigłówkami i próbami sportowymi aby dotrzeć do mety. Ostatniego dnia, podczas wieczornej imprezy zostaną ogłoszone wyniki oraz – zwycięzcom – wręczone nagrody.

Jaką trasę wybrać ? na Zlot Plejad Subaru

Subaru Import Polska przygotował 4 rodzaje tras o różnym poziomie trudności.  Trasa „Turystyczno – szosowa”  nastawiona jest głównie na zwiedzanie regionu. Przechodzi ona bowiem prawie w całości przez drogi asfaltowe.  Druga z tras ( „turystyczno – terenowa” ) również nastawiona jest głównie na aspekty turystyczne, jednak prowadzi ona przez drogi nieutwardzone. Pozostałe dwie są dla przeznaczone dla osób bardziej ceniących adrenalinę.  Kierowcy jadący przez „Terenówkę” będą zmagali się z grząskimi drogami, stromymi podjazdami oraz rwącą rzeką. Trasa „Szosowa”  jest przeznaczona dla osób, które pragną przeżyć emocje prawie jak na prawdziwym rajdzie.

Zlot Plejad Subaru

Marka Subaru znana jest z tego, że stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo podczas konstruowania swoich samochodów. Z tego powodu powstał Pentagon Subaru, czyli pięć filarów bezpieczeństwa ( bezpieczeństwo aktywne, pasywne, prewencyjne, pokolizyjne oraz bezpieczeństwo przez edukację). Jeśli chcesz poznać naszą opinię o samochodach Subaru zacznij od zapoznania się z naszymi testami SUBARU XV Boxer Diesel Test