Ford Focus może być wyjątkowy

250

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Focus może być wyjątkowy

Utarło się, że Ford jest wiadomo co wart, oraz, że do Forda musi być odpowiednia.. twarz.

Jest to na tyle popularny samochód, że częściej spotkamy go zaniedbanego lub seryjnego niż zrobionego ze smakiem, wyróżniającego się na tle pozostałych aut. Do tej marki trzeba mieć podejście właśnie takie, jakie ma Przemek który zgodził się na zaprezentowanie swojego Forda Focusa, który łamię te stereotypy.

Ford Focus może być wyjątkowy

Podstawą do zmiany samochodu Przemek uargumentował tym, że po prostu chciałby mieć nowsze i oszczędniejsze auto. Jest to typowy sentyment do marki, gdyż Przemek wcześniej posiadał Forda, ale Escorta. Jego wybór padł na następce ,czyli Forda Focusa 1.8 TDCI. Wiem, wiem, silniki TDCI Forda nie cieszą się dobrą opinią. Na szczęście do Focusów trafiały silniki 1.8, a nie 2.0 firmy PSA które jak wiadomo, borykały się z problemami wieku dziecięcego. Jednak mimo tego egzemplarz Przemka, nie sprawia problemów, i wydaje się, że sprawiać nie będzie, ze względu na właściciela, który dba o auto i o tą jednostkę.Ford Focus może być wyjątkowy
Właściciel przyznaje, że długo seryjnym samochodem nie był w stanie się poruszać, a chciał podkreślić każdy urok tego auta.

Oczywiście pojeździłem serią 2 miesiące i stwierdziłem, że trzeba się wyróżnić. Pierwsze co wleciało do mojej Foki to takie detale jak kierunki boczne. Idąc za ciosem Wskoczyły zmienione lampy tylne ala lexus.Wpadły też reflektory od RS-a z czarnym wkładem , ale to było mało.

Focus już się wyróżniał. Brakowało jeszcze paru elementów aby stworzyć spójną całość.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia