Tuning Optyczny – pomocnicy

296
ford capri rs

W czeluściach internetu można znaleźć nie tylko dziwne obrazki, witryny i filmiki. A czy biorąc się za tuning optyczny nie szukaliście jak wasze auto będzie wyglądało na 18 calowych felgach albo z pakietem sportowym? Większość, w tym i ja, krążyłem w internecie żeby zobaczyć jak coś wygląda na moim samochodzie. Nie każdy ma tak bogatą wyobraźnie i tu z pomocą przychodzą nam strony internetowe oferujące pomoc w wizualizacji.

Nie każdy o nich wie, a są pomocne chyba dla każdego. Strony na których możemy sprawdzić tuning optyczny naszego samochodu gdy poniosła by nas ułańska fantazja. Przedstawię dwie strony internetowe które warto poznać interesując się Tuningiem, nawet tym wirtualnym.

3D Tuning

Jeżeli chodzi o tuning optyczny naszego auta to ta strona internetowa będzie niezastąpiona w naszych rozważaniach. Wchodząc na tą stronę możemy się przenieść w świat samochodów które samodzielnie zmodyfikujemy. Przeglądając tą stronę byłem pod wrażeniem bazy aut które się tam znajdują. Znajdują się tam takie samochody jak chociaż Łada 2103 czy Daewoo Matiz, ale są i konstrukcje znacznie nowocześniejsze jak na przykład Toyota Prius. Program pozwoli nam na zmianę między innymi wysokości zawieszenia, zmiany obręczy, zderzaków, lusterek ect., a o zmianie koloru to już nie wspominam, gdyż to oczywiste. Do tuningu optycznego strona nie wymaga rejestracji natomiast rejestrując się tworzymy własny garaż i zapraszając do tej zabawy znajomych możemy się chwalić naszymi pomysłami i koncepcjami auta. Warto też wspomnieć, że strona posiada własną aplikacje mobilną dostępną na systemy Androi oraz IOS. Więcej szczegółów nie zdradzę, żeby nie zabierać przyjemności odkrywania.

tuning optyczny
Zrzut ekranu ze strony http://www.3dtuning.com/en-US/

Tyrestretch

Druga strona odnosi się do wyglądu opon na feldze. Strona na której dobierzemy właściwą oponę. Zobaczymy jak wygląda na obręczy, a ogromna baza zdjęć podsyłana przez użytkowników strony, i tą stronę tagującą w swoich zdjęciach, pozwoli być może na to, że znajdziemy nawet swoją felgę. Jak wiemy, szczegóły grają istotną role w tuningu i czasami to one definiują nam efekt końcowy. A tuning optyczny to też naciąg opony na felgę więc warto wziąć to pod uwagę.

Tuning optyczny 2

Mam nadzieje, że strony które podałem przydadzą się i będziecie z nich korzystać, czy to z ciekawości czy też dla zabawy. Jeżeli znacie jakieś inne strony o podobnej tematyce napisz je w komentarzu! A teraz zapraszam do przeczytania mojego ostatniego artykułu dostępnego tutaj.