Mitsubishi Motors po raz kolejny wspiera działania Ambasady Japonii.

0
11
Mitsubishi Motors

Firma Mitsubishi Motors znana ze swoich japońskich korzeni i inżynierskiej precyzji, po raz kolejny włączy się w działania Ambasady Japonii, która organizuje w Warszawie przegląd filmów nowego kina japońskiego, pt. „Nieznane oblicza Japonii”.

Mitsubishi Motors

Impreza odbędzie się między 25 a 28 października w Warszawie w kinie “Elektronik”. Miłośnicy Kraju Kwitnącej Wiśni mają niepowtarzalną okazją, do zobaczenia nieprezentowanych dotąd w Polsce produkcji, wyselekcjonowanych przez Fundację Japońską. Niezmiernie ciekawy zestaw filmów, przybliżający kulturę i zwyczaje nowoczesnej Japonii. Jest wyświetlany w zaledwie kilku krajach europejskich. W każdym z nich pokazy organizuje tylko jedno wybrane kino. Galę Otwarcia Przeglądu nowego kina japońskiego rozpocznie pokaz filmu „Abraxas” w reżyserii Naoki Kato oraz występ na bębny taiko w wykonaniu Ryotaro Sakamoto. Przegląd zakończy koncert muzyki filmowej w wykonaniu skrzypaczki Kany Yatsuzaki i pianisty Tatsuro Yokoyamy.

             Mitsubishi Motors   Mitsubishi Motors

Firma Mitsubishi Motors w dniu rozpoczęcia przeglądu zademonstruje swój najbardziej znany model, który zasłynął jako 12-krotny zwycięzca rajdu Dakar – Mitsubishi Pajero w specjalnej odsłonie Adventure. Przygotowany do przygód w trudnym terenie pojazd, dodatkowo wyposażono w pakiet akcesoriów offroadowych. W jego skład wchodzi zestaw sprężyn i amortyzatorów Ironman +2. Podnosi zawieszenie auta o 5 cm, wyciągarka Superwinch Tiger Shark 9500 z liną syntetyczną i ślizgiem oraz płytą montażową. Komplet aluminiowych, 5-milimetrowych osłon silnika, skrzyni biegów i reduktora, snorkel Safari, aluminiowe, 18-calowe obręcze kół z oponami typu AT firmy Yokohama, bagażnik dachowy ARB oraz 4 reflektory dalekosiężne Max Tel.

Mitsubishi Motors

Mitsubishi w filmowym świecie
To już kolejny przegląd filmowy, który wspiera polski oddział Mitsubishi Motors. W tym roku firma MMC Car Poland została Oficjalnym Partnerem Warszawskiego Festiwalu Filmowego. „To dla nas ogromny zaszczyt i kolejna okazja do współpracy z Ambasadą Japonii.” Komentuje Yasuyuki Oyama, prezes MMC Car Poland – „Angażując się w działania wspierające kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni chcemy podkreślić japoński rodowód Mitsubishi Motors i fakt, że niemal wszystkie modele tej marki są produkowane w Japonii.

Mitsubishi Motors

Przeczytaj również o: Mitsubishi Zlot miłośników