Mitsubishi Motors po raz kolejny wspiera działania Ambasady Japonii.

199

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mitsubishi Motors

Firma Mitsubishi Motors znana ze swoich japońskich korzeni i inżynierskiej precyzji, po raz kolejny włączy się w działania Ambasady Japonii, która organizuje w Warszawie przegląd filmów nowego kina japońskiego, pt. „Nieznane oblicza Japonii”.

Mitsubishi Motors

Impreza odbędzie się między 25 a 28 października w Warszawie w kinie „Elektronik”. Miłośnicy Kraju Kwitnącej Wiśni mają niepowtarzalną okazją, do zobaczenia nieprezentowanych dotąd w Polsce produkcji, wyselekcjonowanych przez Fundację Japońską. Niezmiernie ciekawy zestaw filmów, przybliżający kulturę i zwyczaje nowoczesnej Japonii. Jest wyświetlany w zaledwie kilku krajach europejskich. W każdym z nich pokazy organizuje tylko jedno wybrane kino. Galę Otwarcia Przeglądu nowego kina japońskiego rozpocznie pokaz filmu „Abraxas” w reżyserii Naoki Kato oraz występ na bębny taiko w wykonaniu Ryotaro Sakamoto. Przegląd zakończy koncert muzyki filmowej w wykonaniu skrzypaczki Kany Yatsuzaki i pianisty Tatsuro Yokoyamy.

             Mitsubishi Motors   Mitsubishi Motors

Firma Mitsubishi Motors w dniu rozpoczęcia przeglądu zademonstruje swój najbardziej znany model, który zasłynął jako 12-krotny zwycięzca rajdu Dakar – Mitsubishi Pajero w specjalnej odsłonie Adventure. Przygotowany do przygód w trudnym terenie pojazd, dodatkowo wyposażono w pakiet akcesoriów offroadowych. W jego skład wchodzi zestaw sprężyn i amortyzatorów Ironman +2. Podnosi zawieszenie auta o 5 cm, wyciągarka Superwinch Tiger Shark 9500 z liną syntetyczną i ślizgiem oraz płytą montażową. Komplet aluminiowych, 5-milimetrowych osłon silnika, skrzyni biegów i reduktora, snorkel Safari, aluminiowe, 18-calowe obręcze kół z oponami typu AT firmy Yokohama, bagażnik dachowy ARB oraz 4 reflektory dalekosiężne Max Tel.

Mitsubishi Motors

Mitsubishi w filmowym świecie
To już kolejny przegląd filmowy, który wspiera polski oddział Mitsubishi Motors. W tym roku firma MMC Car Poland została Oficjalnym Partnerem Warszawskiego Festiwalu Filmowego. „To dla nas ogromny zaszczyt i kolejna okazja do współpracy z Ambasadą Japonii.” Komentuje Yasuyuki Oyama, prezes MMC Car Poland – „Angażując się w działania wspierające kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni chcemy podkreślić japoński rodowód Mitsubishi Motors i fakt, że niemal wszystkie modele tej marki są produkowane w Japonii.

Mitsubishi Motors

Przeczytaj również o: Mitsubishi Zlot miłośników

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia