Test Hyundai Tucson CRDI automat 141KM

531

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Test Hyundai Tucson CRDI DCT

Test Hyundai Tucson CRDI automat 141KM

Po motoryzacyjnej modzie na minimalizm teraz pojawia się inna. Zupełnie jak jeszcze przed paroma laty panie – według socjologów – częściej oglądały się za panami metroseksualnymi, tak teraz tendencja ta się zmienia i zamiast „metro” mamy drwali. Tak jest również i w świecie motoryzacji, gdzie auta „wymuskane” zostały wyparte przez te, którymi nie powstydziłby się jeździć nawet nasz „drwal”. Test Hyundai Tucson CRDI automat 141KM

 

Co warto wiedzieć o Hyundai Tucson CRDI? Test Hyundai Tucson CRDI automat 141KM

 

Jest to nieco obszerniejsza wersja Hyundai’a ix35, który był jednym z lepiej sprzedających się modeli ostatnich lat. Mierzy sobie 4475 mm długości, 1850 mm szerokości oraz 1645 mm wysokości. Wymiarami przypomina jeden z najbardziej popularnych koreańskich SUV-ów – Santa Fe.

 

Nie tylko gabaryty Tucson’a uległy zwiększenie, ale już na pierwszy rzut oka widać również zmiany w sylwetce. Karoseria posiada więcej załamań, krzywizn i kątów prostych, co nadaje jej bardziej męskiego charakteru.

 

Test Hyundai Tucson CRDI automat 141KM

 

Jak Hyundai Tucson CRDI wypada w testach? Trudno w nowym Hyundai’u do czegoś się przyczepić. Wnętrze jest komfortowe, fotele wygodne, nie można narzekać również na przedni panel.

 

Wyraźny krok na przód do zastosowane w koreańskim aucie technologie. Standardem jest nawigacja i dwustrefowa klimatyzacja. Fani „ciepełka” w samochodzie nie będą również zawiedzenie ogrzewanymi siedzeniami, podgrzewaną kierownicą. W Hyundai Tucson zainstalowany został również asystent pasa ruchu.

pełny test znajdziesz tu: Test Hyundai Tucson CRDI DCT z silnikiem 141KM

 

Test Hyundai Tucson CRDI automat 141KM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia