Ford Edge Twin Turbo – co warto wiedzieć?

341

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Edge Twin Turbo

Co warto wiedzieć o Ford Edge Twin Turbo?

Ford Edge Twin Turbo został wprowadzony na polski rynek w lutym 2016 roku. Jednak mało kto o nim słyszał, gdyż Ford nie przeprowadzał zbyt intensywnej kampanii promocji na temat swojego nowego modelu. Ford Edge Twin Turbo to samochód klasy SUV, które to cieszą się coraz większymi zainteresowaniem zarówno w Europie, jak i na Świecie. Co oferuje amerykański koncern w swojej propozycji?

 

Ford Edge Twin Turbo – Większy i mocniejszy

 

Nowy model Forda wykorzystuje podwozie znane już z innych flagowych modeli Forda (Mondeo, Galaxy, S-Max). I trzeba przyznać, że z dużymi gabarytami Edge Twin Turbo prezentuje się ono całkowicie nieźle. Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę również męska linia auta. W karoserii spotkamy wiele ciekawie zaprojektowanych krzywizn, które z pewnością przypadną do gustu męskiej części kierowców.

 

Ford Edge Twin Turbo – Obszerny również od środka

 

Producenci Forda chwalą się, że jest w swojej klasie wyróżnia się największą przestrzenią wewnętrzną. Już chwytając za klamkę drzwi trudno nie dojrzeć, że wyglądają one imponująco, jednak dopiero po wejściu do środka przekonujemy się, co mieli na myśli jego twórcy.

 

Odległość pomiędzy dachem a siedziskiem w Fordzie Edge wynosi aż 1023 mm, co sprawia, że jest ona rekordowa w jego klasie. Podobnie wygląda sprawa z szerokością. Mierzona na wysokości ramion wynosi aż 1536 mm. Duży SUV z pewnością przypadnie do gustu nieco większym mężczyznom, dla których każdy centymetr dodatkowej przestrzeni jest na wagę złota.

 

Ford Edge Twin Turbo – Prostota i ergonomia

Ford Edge wykorzystuje sprawdzone i znane już z innych modeli Forda schematy. Znajdziemy w nim choćby bliźniaczo wyglądający panel przedni.

Kompletne omówienie nowego forda w opisie i audycji Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge …w nieznane? 

Ford Edge Twin Turbo
konsola Ford Edge Twin Turbo wygląda imponująco

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia