Moto Gwiazdy Jacek Łągwa – Ich Troje i BMW

385

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa – BMW i długo nic

Jacek jest jak sam mówi silnikiem Ich Troje bo jest w tle, nie widoczny ale jest, według mnie jest i to bardzo. Początki kariery to Varius Manx o czym nie wszyscy wiedzą, poza talentem muzycznym bywa aktorem. Występował w filmie Gwiazdor jako on sam ale też w Lawstorancie jako knajpiany muzyk. Prywatnie jest ciepłym gościem o miłym usposobieniu, aż nie pasuje do polskiego szoł-byznesu, kocha samochody ale bez przesady. Poniżej trochę informacji ale najlepiej posłuchajcie jak to wszystko opowiada własnymi słowami. Moto Gwiazdy Jacek Łągwa, zaczynamy wywiad.

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa 2
Jacek Łągwa bywa prezenterem radiowym, to jego hobby

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa – Twoje pierwsze auto?

Pierwsze auto to jak u wielu młodych ludzi mojego rocznika popularny kaszel czyli Fiat 126p 650. Auto proste i niezawodne, przerabiałem go, remontowałem i usprawniałem, wszystko we własnym zakresie. Niestety obecnie stopień skomplikowania aut jest taki że już samemu to co najwyżej olej dolewam ale tak chba większość ma.

Straciłeś Prawo Jazdy?

Noooo, trochę mnie poniosło i punkty się zebrały w odpowiednią całość, jechali, nagrali, wyświetlili i zabrali. Jak widać w różnych filmach występowałem

Czy prowadziłeś na BANI?

Tak, kiedyś jako młody człowiek na imprezie gdzieś na polanie wódka się skończyła i… pojechaliśmy ale drzewo urwało nam kawałek samochodu. Zaatakowało nas z nienacka, oczywiście to głupota była, nigdy więcej to się nie powtórzyło, nie pochwalam takich zachowań.

Najfajniejsze auto jakie miałeś poza BMW?

Ford Taunus, kupiłem z zatartym silnikiem, chciałem to 1600 zamienić na V6 z Granady po powiedziano mi że pasuje, pasowało ale ile przeróbek… Trzeba było skrzynie wymienić, potem chłodnicę, potem okazało się że wał też a na końcu okazało się że dyfer jest też nie taki. Takie solidne doświadczenia z mechaniką ale zabvawa była bo to piękne auto było.

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa – Czym teraz jeździsz?

Teraz to jest to Audi A4 2.0 TFSI czyli turbo benzyna, dość żwawe auto ale najfajniejsze jakie miałem to chyba było BMW 750. To był ten model co go Chris Bangle zaprojektował, bardzo kontrowersyjny ale jeździło to BMW jak marzenie.

Masz milion Euro, jakie auto wybierzesz?

Hmmm… tylko milion? No nie, teraz nie mam ale…

I tu polecamy wysłuchanie naszego wywiadu z Jackiem bo jest tam mnóstwo ciekawych historii.

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa cz1

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa cz2

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia