Moto Gwiazdy Jacek Łągwa – Ich Troje i BMW

0
152

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa – BMW i długo nic

Jacek jest jak sam mówi silnikiem Ich Troje bo jest w tle, nie widoczny ale jest, według mnie jest i to bardzo. Początki kariery to Varius Manx o czym nie wszyscy wiedzą, poza talentem muzycznym bywa aktorem. Występował w filmie Gwiazdor jako on sam ale też w Lawstorancie jako knajpiany muzyk. Prywatnie jest ciepłym gościem o miłym usposobieniu, aż nie pasuje do polskiego szoł-byznesu, kocha samochody ale bez przesady. Poniżej trochę informacji ale najlepiej posłuchajcie jak to wszystko opowiada własnymi słowami. Moto Gwiazdy Jacek Łągwa, zaczynamy wywiad.

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa 2
Jacek Łągwa bywa prezenterem radiowym, to jego hobby

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa – Twoje pierwsze auto?

Pierwsze auto to jak u wielu młodych ludzi mojego rocznika popularny kaszel czyli Fiat 126p 650. Auto proste i niezawodne, przerabiałem go, remontowałem i usprawniałem, wszystko we własnym zakresie. Niestety obecnie stopień skomplikowania aut jest taki że już samemu to co najwyżej olej dolewam ale tak chba większość ma.

Straciłeś Prawo Jazdy?

Noooo, trochę mnie poniosło i punkty się zebrały w odpowiednią całość, jechali, nagrali, wyświetlili i zabrali. Jak widać w różnych filmach występowałem

Czy prowadziłeś na BANI?

Tak, kiedyś jako młody człowiek na imprezie gdzieś na polanie wódka się skończyła i… pojechaliśmy ale drzewo urwało nam kawałek samochodu. Zaatakowało nas z nienacka, oczywiście to głupota była, nigdy więcej to się nie powtórzyło, nie pochwalam takich zachowań.

Najfajniejsze auto jakie miałeś poza BMW?

Ford Taunus, kupiłem z zatartym silnikiem, chciałem to 1600 zamienić na V6 z Granady po powiedziano mi że pasuje, pasowało ale ile przeróbek… Trzeba było skrzynie wymienić, potem chłodnicę, potem okazało się że wał też a na końcu okazało się że dyfer jest też nie taki. Takie solidne doświadczenia z mechaniką ale zabvawa była bo to piękne auto było.

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa – Czym teraz jeździsz?

Teraz to jest to Audi A4 2.0 TFSI czyli turbo benzyna, dość żwawe auto ale najfajniejsze jakie miałem to chyba było BMW 750. To był ten model co go Chris Bangle zaprojektował, bardzo kontrowersyjny ale jeździło to BMW jak marzenie.

Masz milion Euro, jakie auto wybierzesz?

Hmmm… tylko milion? No nie, teraz nie mam ale…

I tu polecamy wysłuchanie naszego wywiadu z Jackiem bo jest tam mnóstwo ciekawych historii.

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa cz1

Moto Gwiazdy Jacek Łągwa cz2