Car Wrapping – magia i sztuka

425

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

car wrapping

Car Wrapping – magia i sztuka

28.02.2017 naszym gościem był Rafał Żmuda, człowiek który potrafi zmienić każdy samochód, pojazd w dzieło sztuki, licencjonowany egzaminator firmy 3M i współtwórca centrum szkoleniowego dla licencjonowanych aplikatorów 3M. Rafał Żmuda – poczytajcie i posłuchajcie o jego życiowej pasji. Bo Car Wrapping – magia i sztuka którą możemy mieć na co dzień.

 Car Wrapping - magia i sztuka
Rafał Żmuda – ekspert car wrapping

Rafał to  prawdziwy mistrz car wrappingu spod którego ręki wychodzą naprawdę fantastyczne projekty.

Car wrapping to znany i stosowany od lat na Zachodzie i w Ameryce sposób zabezpieczania pojazdów ale to także doskonały pomysł na wyróżnienie swojego auta. W Polsce temat ten dopiero staje się, właśnie dzięki takim ludziom jak Rafał i firma 3M, coraz bardziej popularny.

Car wrapping –  magia i sztuka – twoje auto będzie się wyróżniało

Car wrapping nie tylko wyróżnia auto na drodze, nadając mu indywidualny charakter, ale również chroni oryginalny lakier przed kamieniami, błotem i promieniami UV trwałość takiego zabezpieczenia, dekoracji to co najmniej 3 lata bez utraty jakości – oczywiście dużą rolę odgrywają warunki atmosferyczne w jakich korzystamy z pojazdu.

Stosowane obecnie folie używane przez certyfikowanych aplikatorów szkolonych przez Rafała stworzone są na bazie polimerów i posiadają doskonałe właściwości regeneracyjne. Właściwości tych materiałów powodują niesamowitą trwałość i dają wręcz nieograniczone możliwości. Jak powiedział nam Rafał – wszystko jest kwestia wyobraźni i kreatywności klienta.

Rafał opowiedział nam o tym jak zaczęła się jego droga we wrappingowej branży.

Car wrapping – magia i sztuka – rozwój branży

Jak przez 20 lat zbierał doświadczenia, dokształcał się i uczył oraz rozwijał swoje umiejętności do obecnego mistrzowskiego poziomu. Rozmawialiśmy o tym jak obecnie rozwija się branża, jakie są nowości, trendy i kierunki rozwoju,

Opowiedział nam też dlaczego jego drogi zawodowe związały się z 3M, jak działa centrum szkoleniowe w którym jest egzaminatorem, jak wyglądają prowadzone przez niego egzaminy.

Car Wrapping – magia i sztuka – jak to się robi

Dzięki naszemu spotkaniu nasi słuchacze i czytelnicy dowiedzieć się mogli także ze car wrapping ma tak naprawdę kilka twarzy. Od czysto praktycznej polegającej na zabezpieczeniu lakieru pojazdu, przez zmianę koloru pojazdu po prawdziwe działa sztuki jakie z samochodów tworzy Rafał, jego współpracownicy i koledzy.

Całość wywiadu do odsłuchania poniżej – zapraszamy naprawdę warto!!!!

 Car Wrapping - magia i sztuka   Car Wrapping - magia i sztuka   Car Wrapping - magia i sztuka

 Car Wrapping - magia i sztuka   Car Wrapping - magia i sztuka  Car Wrapping - magia i sztuka   Car Wrapping - magia i sztuka

 Car Wrapping – magia i sztuka – wywiad cz.1

 Car Wrapping – magia i sztuka – wywiad cz.2

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia