Marka Alpine dostępna w Polsce

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Marka Alpine

Marka Alpine powraca na rynek, aby zaznaczyć swoją obecność w segmencie samochodów sportowych

Marka Alpine już podczas targów w Genewie zaprezentowała swój nowy model A110. Obecnie uruchomiana jest sieć 60 salonów, z czego pierwszy ma rozpocząć swoją działalność w Katowicach w połowie 2017 roku.

Marka Alpine

Tradycyjny design w ultranowoczesnej odsłonie wzbogacony wysokimi osiągami – tak po krótce można scharakteryzować markę Alpine. Polska jest jednym z 13 krajów, gdzie powstanie wyselekcjonowana sieć sprzedaży. Salony Alpine powstaną również w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Portugali, Hiszpanii oraz Szwajcarii. Ponadto, marka planuje rozpocząć sprzedaż także na terytorium Wielkiej Brytanii oraz w Japonii (dopiero w następnym roku ze względu na produkcję wersji dostosowanych do ruchu lewostronnego).

Marka Alpine wybierając przedstawicieli swojej firmy postawiła wysokie poprzeczki i przeprowadziła staranną selekcję biorąc pod uwagę m.in. pasja do samochodów sportowych, duże doświadczenie w sprzedaży samochodów sportowych lub marek premium, znajomość potencjalnych klientów i sposobów dotarcia do nich, potencjał lokalnego rynku, stabilna sytuacja finansowa pozwalająca na wysoki poziom inwestycji. W ten sposób w Polsce przedstawicielem została Grupa Pietrzak, która na rynku motoryzacyjnym istnieje już przeszło 36 lat. Na początku zaczęła współpracę z marką Renault, a z czasem powiększyła się o Peugeot i Dacię, niedawno o marki sport-premium: Maserati oraz Ferrari. Teraz dołącza również Alpine. Pierwszy salon zostanie otwarty jeszcze w tym roku w Katowicach.

Zapraszam na Bezpieczny Zakup Renault Scenic dCi 130KM

 

Brak postów do wyświetlenia