Anuluj Dług – oszustwa firm pod przykrywką prawa?

0
466
Anuluj Dług - oszustwa firm pod przykrywką prawa?

Anuluj Dług – oszustwa firm pod przykrywką prawa?

Co kilka dni mamy kolejne doniesienia o nowych aresztowanych w sprawie afery GetBack czyli przekrętu władz tej firmy windykacyjnej na kwotę 2,7 mld złotych dokonanego pod nosem Giełdy Papierów Wartościowych, jej analityków, Krajowego Nadzoru Finansowego a także prokuratury, służb i organów skarbowych. Czy nie dotykamy jednak czasem czubka góry lodowej… – zastanawia się nasz gość Tomasz Parol z Anuluj-Dlug.pl, od kilku lat bijący na alarm na temat rozpanoszenia się windykatorów.

Anuluj Dług - oszustwa firm pod przykrywką prawa?

Czy czasem nie jest tak, że agresywne windykowanie na rzecz funduszy sekurytyzacyjnych pod przykrywką dochodzenia długów jest w rzeczywistości mega oszustwem trwającym w Polsce ponad dekadę, na szkodę konsumentów, drobnych przedsiębiorców i polskich firm mogącym dochodzić przez te wszystkie lata wartości kilkuset tysięcy miliardów złotych. Jak to jest, że wciąż pod ochroną państwa działają różne zbrodnicze organizacje wyłudzające od ludzi starszych pieniądze na garnki, pościele czy badania medyczne? Czemu bezkarnie ograbia się emerytów z ich oszczędności? Czemu nie interesuje się tym prokurator a banki – rzekome instytucje zaufania publicznego – chętnie uczestniczą, wręcz finansują takie nadużycia?

Przykład 87-letniego wujka naszego Gościa naprawdę robi wrażenie. Przypuszczono bezwzględny atak na starszego Pana, trudny do szybkiego spacyfikowania, mimo że za jego obronę wzięli się najlepsi prawnicy z Anuluj-Dlug.pl. Sprytnie bowiem rozegrano łatwowierność ofiary i korzysta się z obstrukcji organów państwa oraz przewlekłości działania służb i sądów. Finalnie w tym przypadku emeryt zostanie oczywiście wybroniony i ochroniony ale zadajmy sobie pytanie jakie ma szansę kolejny zaatakowany gdy nie ma prawnika-specjalisty w rodzinie? Czemu Państwo Polskie pozwala na takie aferalne zagrania na każdym kroku i nie ściga oszustów? – oto jest pytanie… chociaż… być może odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Zapraszamy do wysłuchania audycji, by się dowiedzieć jak ten proceder oszustw okołobankowych i z pomocą banków się odbywa i jak się temu nie dać.

Anuluj Dług – oszustwa firm pod przykrywką prawa? 1

Anuluj Dług – oszustwa firm pod przykrywką prawa? 2

Anuluj Dług – oszustwa firm pod przykrywką prawa? 3

Anuluj Dług – oszustwa firm pod przykrywką prawa? 4

To musisz wiedzieć —> nowelizacja ustawy o przedawnieniu długów