Bezpieczny Zakup Renault Megane GT 4 Controll EDC

316

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Renault Megane GT 4 Controll EDC - Babskim Okiem

Bezpieczny Zakup Renault Megane GT 4 Controll EDC

Renault Sport nie zwalnia tempa i pokazuje na co go stać. Testowaliśmy już po raz kolejny Megane w wersji GT i stwierdzam, że jest naprawdę warta uwagi. Ale uwaga… jazda nią uzależnia. Większość pomyśli sobie, to francuski samochód, co on może. No właśnie może i to całkiem sporo. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Renault jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów jeśli chodzi o sport samochodowy. A jak poradził sobie Renault Megane GT w naszym teście?

Bezpieczny Zakup Renault Megane GT 4 Controll EDC

Megane GT jest modelem, który zaskoczy nie jednego fana sportowych samochodów, choć do RS trochę mu brakuje. Megane już w podstawowej wersji bez znaczka GT robi wrażenie i jest jednym z ładniejszych hatchbacków na rynku. Sportowa odmiana ma ciekawsze nadwozie, większe koła i bardzo atrakcyjne wnętrze. Wsiadając do środka od razu widać sportowego ducha, a to za sprawą foteli Renault Sport, które zapewniają dobre podparcie podczas jazdy i można się poczuć jak w prawdziwej wyścigówce. Niebieskie przeszycia w samochodzie nie pozwolą zapomnieć, że jedziecie właśnie sportowym GT.

Na środku kokpitu znajduje się duży, pionowy wyświetlacz, który wykonany jest z lekko matowego szkła, dzięki czemu zostawianie śladów po palcach jest znacznie trudniejsze. Wersja GT została wyposażona również w LEDowe, oświetlone listwy na boczkach drzwi przednich i tylnych, a także na tunelu środkowym. Oświetlenie możemy wybrać spośród 5 kolorów, a także ustawić ich intensywność. Spalanie w mieście wynosi 7,5L/100km, w trasie 6,8L/100km. No ale nie zapominajmy, że mamy sportowy samochód i gdy będziemy chcieli się trochę pobawić to spalanie podskoczy do 11L/100km a nawet i więcej. Ale po co sportowe auto, aby jeździć jak ciotki i oszczędzać na paliwie? No chyba nie. Ten samochód daje frajdę z jazdy. Jak raz wsiądziesz, to możesz już nie chcieć wysiąść.

 

Bezpieczny Zakup Renault Megane GT 4 Controll EDC 1

Bezpieczny Zakup Renault Megane GT 4 Controll EDC 2

Bezpieczny Zakup Renault Megane GT 4 Controll EDC 3

Bezpieczny Zakup Renault Megane GT 4 Controll EDC 4

Przeczytaj Okiem Technicznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia