Bezpieczny Zakup Suzuki Baleno SHVS DualJet Hybrid

321

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Suzuki Baleno SHVS DualJet Hybrid

Bezpieczny Zakup Suzuki Baleno SHVS DualJet Hybrid

Samochodów miejskich na rynku nie brakuje. Kompaktowe auta od zawsze cieszą się dużym powodzeniem. Jest ich coraz więcej, a producenci przeganiają się w coraz to nowszych modelach. Dużym powodzeniem w tym segmencie cieszy się Suzuki Swift, zawdzięcza to przede wszystkim swoim rozmiarom. Suzuki poszło o krok dalej i na rynku pojawiło się nowe Suzuki Baleno. Wydaje się on być takim większym Swiftem. A jak jest w rzeczywistości? O tym dzisiejszy Bezpieczny Zakup Suzuki Baleno SHVS DualJet Hybrid.

Bezpieczny Zakup Suzuki Baleno SHVS DualJet Hybrid

Suzuki Baleno, jak już wspomniałam jest trochę większy od Swifta, co zapewnia większą wygodę w podróżowaniu. Dzięki nowej płycie podłogowej możemy cieszyć się właśnie dużą przestrzenią we wnętrzu. Co więcej zapewnia ona niską masę samochodu, a co za tym idzie i mniejsze spalanie. Suzuki już od pewnego czasu stosuje napęd hybrydowy w swoich modelach. Tym razem padło na Baleno, a czy to wyszło na dobre? Nie jest źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Baleno jest ciekawym rozwiązaniem dla osób poruszających się po mieście. Dzięki niskiej masie samochodu i hybrydowemu napędowi możemy liczyć na niskie spalanie.

W naszym teście wyniosło 5.2l/100km, w trasie przy 90km/h zadowoliło się 4.3l/100km, co jak na benzyniaka jest godne uwagi. Jeżeli ktoś nie ma nie wiadomo jakich wymagań, to Baleno jest w sam raz. Jazda nim jest przyjemna, a koszty utrzymania do wysokich należeć nie będą. Suzuki jest jednym z pierwszych producentuw którzy postawili na nieskomplikowaną hybrydę. Technologia pod strzechy, hybryda nie musi kosztować 100tys zł. Posłuchaj:

cz.1 Bezpieczny Zakup Suzuki Baleno SHVS DualJet Hybrid

cz.2 Bezpieczny Zakup Suzuki Baleno SHVS DualJet Hybrid

cz.3 Bezpieczny Zakup Baleno SHVS DualJet Hybrid

cz.4 Bezpieczny Zakup Baleno SHVS DualJet Hybrid

Przeczytaj Suzuki Baleno SHVS DualJet Hybrid – hybryda dla każdego

cenniki Suzuki znajdziesz tu

przeczytaj o innej taniej hybrydzie Suzuki

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia