Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Beatą Sadowską

273

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na wywiad z Beatą Sadowską zaprasza Dominik Kubalski. Znana i lubiana dziennikarka, prezenterka, blogerka i propagatorka zdrowego stylu życia była gościem w programie „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Z Dominikiem rozmawiała między innymi o tym, jak sobie radzi w tych trudnych dla wszystkich czasach pandemii i związanych z nią obostrzeń, o bieganiu, zdrowym stylu życia, nowych wyzwaniach i pogodzie ducha. Jesteś ciekawy o co jeszcze Dominik zapytał swojego gościa? Posłuchaj audycji.

Beata Sadowska (ur. 1974) bez wątpienia od lat należy do grona najpopularniejszych polskich dziennikarek. Od lat znana jest również jej pasja do sportu, a zwłaszcza do biegania. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również dziennikarstwo w Warsaw Journalism Center oraz kursy dziennikarskie w Agencji Reutera i Voice of America. Swoją zawodową karierę zaczynała w Radiu Kolor. Następnie pracowała w Radiu Zet, TV Wisła, TVN i w TVN Style, TVP 2 oraz Polsat Cafe. W latach 2006-2012 była także jedną z prowadzących poranny program Dwójki „Pytanie na śniadanie”. Kilka lat temu dała się poznać jeszcze jako autorka książek-poradników. Spod jej pióra wyszły takie publikacje jak: „I jak tu nie biegać”, „I jak tu nie jeść”, „Momo nie lubi podróży” czy „I jak tu nie podróżować z dzieckiem”.

Dużą popularnością cieszy się również strona dziennikarki beatasadowska.com. Publikuje ona na niej swoje przemyślenia i teksty o zdrowiu, ekologii, podróżach, sporcie czy kulturze.

Prywatnie Beata Sadowska jest związana z Pawłem Kunachowiczem, prawnikiem, ultramaratończykiem i alpinistą. Para ma dwójkę synów – Kosmę i Tytusa.

Wywiad z Beatą Sadowską 01
Wywiad z Beatą Sadowską 02
Wywiad z Beatą Sadowską 03
Wywiad z Beatą Sadowską 04
Wywiad z Beatą Sadowską 05

Spodobał ci się nasz program? Posłuchaj jeszcze: https://bezpiecznapodroz.org/2021/05/07/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-luigi-pagano/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia