Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Beatą Sadowską

0
45

Na wywiad z Beatą Sadowską zaprasza Dominik Kubalski. Znana i lubiana dziennikarka, prezenterka, blogerka i propagatorka zdrowego stylu życia była gościem w programie “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Z Dominikiem rozmawiała między innymi o tym, jak sobie radzi w tych trudnych dla wszystkich czasach pandemii i związanych z nią obostrzeń, o bieganiu, zdrowym stylu życia, nowych wyzwaniach i pogodzie ducha. Jesteś ciekawy o co jeszcze Dominik zapytał swojego gościa? Posłuchaj audycji.

Beata Sadowska (ur. 1974) bez wątpienia od lat należy do grona najpopularniejszych polskich dziennikarek. Od lat znana jest również jej pasja do sportu, a zwłaszcza do biegania. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również dziennikarstwo w Warsaw Journalism Center oraz kursy dziennikarskie w Agencji Reutera i Voice of America. Swoją zawodową karierę zaczynała w Radiu Kolor. Następnie pracowała w Radiu Zet, TV Wisła, TVN i w TVN Style, TVP 2 oraz Polsat Cafe. W latach 2006-2012 była także jedną z prowadzących poranny program Dwójki “Pytanie na śniadanie”. Kilka lat temu dała się poznać jeszcze jako autorka książek-poradników. Spod jej pióra wyszły takie publikacje jak: “I jak tu nie biegać”, “I jak tu nie jeść”, “Momo nie lubi podróży” czy “I jak tu nie podróżować z dzieckiem”.

Dużą popularnością cieszy się również strona dziennikarki beatasadowska.com. Publikuje ona na niej swoje przemyślenia i teksty o zdrowiu, ekologii, podróżach, sporcie czy kulturze.

Prywatnie Beata Sadowska jest związana z Pawłem Kunachowiczem, prawnikiem, ultramaratończykiem i alpinistą. Para ma dwójkę synów – Kosmę i Tytusa.

Wywiad z Beatą Sadowską 01
Wywiad z Beatą Sadowską 02
Wywiad z Beatą Sadowską 03
Wywiad z Beatą Sadowską 04
Wywiad z Beatą Sadowską 05

Spodobał ci się nasz program? Posłuchaj jeszcze: https://bezpiecznapodroz.org/2021/05/07/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-luigi-pagano/