Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – Legionowski WOPR cz.2

210

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Legionowski WOPR i jego działania są tematem kolejnego odcinka audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy z Urzędem Miasta w Legionowie. Tym razem Krzysztof Jaworski, prezes legionowskiego WOPR wyjaśnia w rozmowie z dziennikarzami jak wygląda na co dzień praca ratownika wodnego, jak należy się zachować, gdy na plaży trwa akacja ratunkowa, czy czym jest łańcuch życia. Dodatkowo w programie podkomisarz Kinga Czerwińska z Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie mówi m.in. o tym, jakie kary grożą osobom spożywającym alkohol nad wodą, zwłaszcza w miejscach strzeżonych, jak ustrzec dziecko przed zgubieniem się i co robić by nasz wypoczynek był bezpieczny. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Krzysztof Jaworski cz. 1
Krzysztof Jaworski cz. 2
Podkomisarz Kinga Czerwińska cz. 1
Podkomisarz Kinga Czerwińska cz. 2

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Legionowski WOPR cz. 1

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia