Powiat nowodworski i pomoc dla osób niepełnosprawnych

299

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

powiat nowodworski wsparcie niepełnosprawnych
Na pytanie jak władze powiatu nowodworskiego wspierają osoby z niepełnosprawnością odpowiada starosta Krzysztof Kapusta.

Powiat nowodworski i pomoc dla osób niepełnosprawnych realizowana przez jego władze to temat kolejnego odcinka audycji „Lokalne społeczności mają głos”. Przed mikrofonem Radia Bezpieczna Podróż zasiadł starosta nowodworski Krzysztof Kapusta. Jak więc powiat nowodworski wspiera osoby z niepełnosprawnością? Czy na terenie powiatu działa pełnomocnik ds. osób z niepełnosprawnością? A może wszystkie zadania z tego zakresu realizuje tylko i wyłącznie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy ze starostą nowodworskim. Przypominamy, iż program „Lokalne społeczności mają głos” można usłyszeć na antenie Radia Bezpieczna Podróż od poniedziałku do piątku po 13:00.

Powiat nowodworski – pomoc dla osób niepełnosprawnych – „Lokalne społeczności maja głos” 25.01.2022

Zainteresował cię temat lokalnej polityki społecznej? Przeczytaj także o programach pomocowych w gminie Izabelin.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia