Czym jeżdżą gwiazdy disco polo?

498

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Czym jeżdżą gwiazdy disco polo?
Zenon Martyniuk od lat jest fanem mercedesów.

Na takie luksusy mogą sobie pozwolić tylko największe sławy. Czym jeżdżą gwiazdy disco polo? Okazuje się, że choć ich muzyka dla większości z nas jest lekka, łatwa i przyjemna, to samochody gwiazd tego gatunku mogą robić wrażenie – nie tylko wśród fanów motoryzacji. 

Czym jeżdżą gwiazdy disco polo? Luksus w garażu 

„Przez twe oczy zielone” to utwór, który potrafią zanucić chyba wszyscy, bez względu na muzyczne upodobania. W garażu Zenona Martyniuka oszaleć mogą jednak przede wszystkim fani Mercedesa. Gwiazdor od lad bowiem jest wiernym fanem właśnie tej marki. Obecnie jego ulubionym autem jest model Mercedesa GLE 400d 4MATIC. Na taki egzemplarz trzeba jednak przeznaczyć aż pół miliona złotych. „Cztery osiemnastki” to jeden z największych przebojów Tomasza Niecika. W teledysku do utworu możemy zobaczyć go w samochodzie wyścigowym. Okazuje się, że i prywatnie wokalista ma słabość do szybkich pojazdów. Podobnie jak Zenon Martyniuk, Tomasz Niecik, również uwielbia mercedesy. W tym wypadku można go jednak spotkać w jego sportowym, białym modelu. Niestety chętni na takie cacko również będą musieli głęboko sięgnąć do swojej kieszeni.

 Czym jeżdżą gwiazdy disco polo?

Czym jeżdżą gwiazdy disco polo? Szybkie wozy 

Magdalena Narożna zdobyła popularność kilka lat temu biorąc udział ze swoim zespołem Piękni i Młodzi w popularnym programie typu talent show. Od kilku lat jest właścicielką Lexusa LS 500h wartego ponad 500 tysięcy złotych. Jedną z zalet tego auta jest fakt, że bez problemu można zmieniać w nim wyposażenie. Podobnie fanem motoryzacji jest jej były mąż – Dawid. Mężczyzna ma nawet podobny gust i także porusza się leksusem. Zanim przyszedł szał na „Oczy zielone” cała Polska nuciła „Ona tańczy dla mnie”. Jeśli chodzi o auta to wykonawca tego utworu, Radek Liszewski lubi raczej zmieniać swoje gusta. Jakiś czas temu sprzedał Chevroleta Corvette C6 i kupił Nissana GT-R – model warty ponad 300 tysięcy. W swojej kolekcji ma również Mercedesa CLS 63. Jednak nie tylko auta są pasją gwiazdora, który ma słabość również do motocykli. 

Czym jeżdżą gwiazdy disco polo?

Czym jeżdżą gwiazdy disco polo? Drogie okazy 

Od sportowych aut nie stroni również Marcin Miller. Wykonawca „Jesteś szalona” – jednego z największych, weselnych hitów lat 90. porusza się lexusem za 700 tysięcy złotych. Za „skromnego” jeśli chodzi o wybór aut uważany jest z kolei Czadoman. Gwiazdor obecnie wozi się Chevroletem Camaro SS,  którego można nabyć „już” od 100 tysięcy złotych. Okazuje się to, czym jeżdżą gwiazdy disco polo może robić wrażenie. Weselne i dyskotekowe hity wspięły ich na szczyt popularności i pozwalają zarobić ogromne sumy pieniędzy. W efekcie sławy chętnie inwestują w swoje luksusowe zachcianki. 

Foto: Wikimedia Commons

Zobacz także: Auta polskich influencerów

Więcej informacji na temat świata show-biznesu usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia